Mafia 3 Çıkış Tarihi Göründü!


Windows    Windows işletim sistemi hakkında her şey bu kategoride :)

Yazar: Emolokko    0 Yorum    178 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 26.03.2016, 16:05:10 #1
Emolokko Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:57 Konuları:13 Kayıt Tarihi:19.03.2016 Rep Puanı: 0

1-1452237350.jpg

Yılın merakla beklenen oyunlarından biri olan Mafia 3'ün çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. İşte oyunun ön sipariş sayfalarında gözüken muhtemel çıkış tarihi.

2K Games'in en sevilen oyun serilerinden olan Mafia, ilk iki oyunuyla oldukça popüler bir seri haline geldi. Özellikle ülkemizde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mafia oyunları, senaryo yapısıyla ön plana çıkan bir seri olarak karşımıza çıkıyor.

Üçüncü oyunla birlikte daha çok açık dünya türüne doğru yönelecek olan serinin, birçok oyuncu kesimi tarafından Grand Theft Auto V'e rakip olarak geleceği düşünülüyor.
Geçtiğimiz yıl ilk kez Gamescom fuarında gözüken Mafia 3'ün bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştireceği biliniyor fakat yapımcı şirket hala net bir tarih vermeyip bizi merak içerisinde bırakmıştı. Merakımız Amazon ve Best Buy sitelerinde Mafia 3 ön sipariş sayfasında gözüken çıkış tarihini görünce sona erdi.

Mafia 3, 26 Nisan'da çıkış yapabilir!

Ünlü dijital perakende siteleri, Mafia 3'ten önce de birçok oyunda bu duruma benzer tarih sızıntıları yaşamış ve birçok yapım belirtilen tarihte çıkışını gerçekleştirmişti. Oyunun yapımcı şirketi 2K Games'ten hala resmi bir açıklama veya yalanlama gelmemiş olması ise bu çıkış tarihinin doğruluğunu gittikçe güçlü kılıyor.
Önceki Konu Sonraki Konu

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi