LoL Gerekli Siteler


League of Legends Genel & Tartışma Bölümü   

Yazar: lDarkAngeL    1 Yorum    236 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 13.07.2016, 20:07:17 #1
lDarkAngeL MaskeliHacker
Efsane Üye
Status: Çevrimiçi Yorum Sayısı:1,248 Konu Sayısı:509 Üyelik Tarihi:19.03.2016 Rep Puanı: 807

Arkadaşlar aşağıda gördüğünüz anlatımın tamamı bana ait değildir.  Fakat anlaşılmayan bazı ingilizce kelimeleri düzenledim. Ve kendimden cümleler katarak daha detaylı bir şekilde anlatım sunmaya çalıştım. Umarım işinize yarar. 


Site Linkleri:
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]

Merhaba memoryhackers.com'un saygı değer üyeleri. Bu konumda sizlere Leauge OF Legends adlı oyunda işinize yarayacak sitelerin linklerini ve aşağıda tanıtımlarını gösterdim. Bu siteler aracılığı ile aşağıda gördüklerinizi yapabilirsiniz. 

1-)Lolking Bu sitede karakterinize ait son maçları Rün ve kabiliyet sayfalarını görebilirsiniz. Ayrıca , şampiyon sıra oranı galibiyet oranı yenilgi oranını detaylı bir şekilde gösteren şablon da bulunmaktadır. 

2-)Lolnexus Aktif bir maça girerken örneğin yükleme ekranında buradan 2 takımı da inceleyebilir,kimin hangi rün ve kabiliyetlerle girdiğini görebilir Premade sayısını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda o şampiyon ile kaç oyun oynadığınız kda oranlarını da görebilirsiniz. 

3-)Lolcounter Burada counter listesi mevcut her şampiyon için top lane , mid lane , bot lane   zayıf ve güçlü olduğu şampiyonları görebilirsiniz. Hangi şampiyon ile uyumlu olacağı,hangi item ile şampiyonu zayıflatacağını gösteriyor. 

4-)kassadin Lol nexus benzeri bir site ciddi detay içerir.  Oynadığı maç sayısı - Şampiyon K-D-A vb.

5-)Probuilds Turnuva oyuncuları, yüksek seviyede  oynayan oyuncuların oyunlarında şampiyonlara hangi eşyaları yaptığını kabiliyet ve rün sayfalarını detaylı bir şekilde gösteriyor . İtem sıralaması,büyüler de dahil. 

6-)Mobafire item  tavsiyelerini buradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz şampiyonun artıları - eksileri  gibi bilgiler de mevcut hangi şampiyon ile neler yapmanız gerektiği de belirtiliyor.Daha iyi oyuncu olabilmeniz için yapmanız gerekenler . Uzun anlatımlar mevcut . İngilizce olarak hizmet veriyor. 

ALINTIDIR.......
Son Düzenleme: 13.07.2016, 20:08:11, Düzenleyen: lDarkAngeL.

Kullanıcı İmzası

İmage

Paylaşım Tarihi: 13.07.2016, 20:11:57 #2
Strongranm Çömez
Kayıtlı Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:4 Konu Sayısı:0 Üyelik Tarihi:13.07.2016 Rep Puanı: 0

ısımde yaradı eyw da kostum hılesı yokmu ?


Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir