LG G3'e Marshmallow Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı!


Mobil Cihazlar   

Yazar: #Kaptan    0 Yorum    188 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 31.12.2015, 11:19:42 #1
#Kaptan Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:62 Konuları:19 Kayıt Tarihi:12.12.2015 Rep Puanı: 131

lg-g3-e-marshmallow-guncellemesi-dagitil...05x290.jpg

LG'nin geçen sene sunduğu en performanslı telefonu olan G3 modeline Android 6.0 Marhmallow güncellemesinin dağıtımına başlandı.

Android 6.0 Marshmallow bekleyen kullanıcılardan bir kısmı daha müjdeli haberi aldı. Birçok firma artık güncellemeleri dağıtmaya başlamışken haliyle ilk olarak son çıkan telefonlarına güncelleme verir. Ardından bir önceki nesle yönelen firmalardan LG de G4'e sunduğu Android 6.0 Marshmallow'un ardından merakla bekleyen G3 kullanıcılarına da sonunda dağıtıma başladı.

İlk olarak Polonya'da start verilen güncelleme zaman içinde tüm LG G3 kullanıcılarına gelecek. Ancak Türkiye kullanıcılarından yeni G3 alanlar varsa bir hatırlatma yapayım. LG Türkiye nedeni bilinmez bu güncelleme dağıtımı konusunda biraz yavaş kalıyor. O sebeple Türkiye'den alınan G3 modellerinde Şubat-Mart aylarına kadar sarkabilecek bir beklenti durumu olabilir. (Resmi bir açıklama değil elbet bu. G2 kullanırkenki zamanımdan tecrübe ile sabit)

lgg3-marshmallow.png

Aynı zamanda kimsenin ihtimal vermediği LG G Stylo modeline de güncellemeyi sunan firma böylesine sürprizler ile gelirken 4.4.2 Kitkat ile satışa çıkan telefonuna 6.0 güncellemesini de kademeli olarak sunmaya başladı. İnşallah firmanın bu güncellemesinde geçilen kademeler çok aralıklı olmaz da Şubat'a kadar tüm kullanıcılar geçmiş olur diyelim.
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi