Kötü Kedi Şerafettin'in Mobil Oyunu Çıktı!


Android    Android işletim sistemiyle ilgili her şey, rootlar vs.

Yazar: sonerq26    1 Yorum    205 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 26.03.2016, 18:35:55 #1
sonerq26 (̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:219 Konu Sayısı:89 Üyelik Tarihi:21.10.2015

İmage
Türkiye'nin en sevilen kedisi olan Şero abimizin yeni mobil oyunu Şerokoş yayınlandı!


Ülkemizde gerçekten işlerini şahane yapan mizah dergilerinin hatta Türkiye'nin en bilinen kedisi olan Şero, yıllar süren çalışmaların ardından Anima İstanbul'un büyük emekleri sonucunda beyaz perdeye uyarlanmış veKötü Kedin Şerafettin'i izleyen herkes artık ülkemizdeki animasyon filmlerinin çağ atladığını görmüştü.

90'lı yıllarda çocukluğunu yaşayan mizah dergisi meraklılarının ve ondan büyük neredeyke herkesin yakından tanıdığı Şero, şimdi de cep telefonlarımıza bir mobil [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!] olarak geliyor.
 


                                     [video=youtube]http://https://youtu.be/JYYrb54GD98[/video]
Yapımını yine filmi yaratan Anima İstanbul'un yaptığı oyunun adı ise Şerokoş. filmde de gördüğümüz aslında Bülent Üstün'ün kendisi olan Çizer ile kapışmasına ev sahipliği yapacak. Çizer olarak geçen Büstün'ün kaçırdığı Şero'nun oğlu Tacettin'i bulmak için kovalamacaya ev sahipliği yapan oyun filmdeki tüm karakterleri içeren bir koşu oyunu. Çizimlerin film ile tıpa tıp aynı olduğu Şerokoş'ta Cihangir sokaklarında evlerin damlarından atlaya atlaya Tacettin'e ulaşmaya çalışacağız.


Lafı fazla da uzatmak istemiyorum, Şero'yu sevenleri aşağıdaki [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!] ve [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!] için indirme linklerine bekliyoruz. Oyun tamamen ücretsiz!
                   [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]                                                               [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]               

Paylaşım Tarihi: 26.03.2016, 19:31:50 #2
mertcankara262 Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:30 Konu Sayısı:8 Üyelik Tarihi:24.03.2016 Rep Puanı: 0

İzlememiş olsamda Oyununu indirmek isterim güzele benziyor.

Kullanıcı İmzası
giphy.gif


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir