Kaspersky Internet Security For Android : Hırzığlıga karşı koruma


Mobil Cihazlar   

Yazar: Ufuk    0 Yorum    145 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 03.02.2016, 22:08:06 #1
Ufuk #ЦFЦҚ BEY
Griffin Premium
Status: Dışarıda Yorum Sayısı:1,022 Konu Sayısı:260 Üyelik Tarihi:30.12.2015 Rep Puanı: 533

İmage
Kaspersky Internet Security for Android uygulamasını kısa süre önce detaylı şekilde ele almıştık. Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen en kapsamlı güvenlik çözümlerinden birisi olan araç bünyesinde gelişmiş özelliklere yer veriliyor. Bunlardan birisi de Hırsızlığa Karşı Koruma özelliği. Bu seçeneği etkinleştirerek cihazdaki alarmı uzaktan açmak, cihazın yerini bulmak ve kilitlemek, cihazdaki bilgileri silmek veya o anda cihazı kullanan kişinin fotoğrafını çekmek için portal sistemini ya da SMS komutlarını kullanmak mümkün. Şimdi bu özelliğini nasıl aktive edebileceğinize değinelim.

Kaspersky Internet Security for Android: Hırsızlığa Karşı Koruma

Uygulamanın ana ekranından “Ayarlar” menüsüne gidin. Sol kısımda ikinci sekme olan “Hırsızlığa Karşı Koruma”ya dokunun. “Kuruluma devam et” butonu ile ilerleyin.


İmage
İmage
Bu aşamada Kaspersky Internet Security’i cihaz yöneticisi olarak etkinleştirmeniz isteniyor. Uygulamanın anti-hırsızlık özelliklerinin kullanılabilmesi için bu iznin verilmesi şart.
İmage
İmage
Hırsızlığa Karşı Koruma özelliği etkinleştirildi. Tavsiyemiz izinsiz kaldırma işlemine karşı önlem almanız şeklinde olacak. Bunun için en altta yer alan “Gizli kodla kaldırma işlemini onaylayın ”kutucuğunu işaretlemeniz.

Portal aracılığıyla alınacak komutları “Portal” seçeneğine dokunduktan sonra kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
İmage


Cihazınızın çalınması ya da kaybolması durumunda [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!] web adresinden My Kaspersky hesabıyla oturum açın. Cihazın konumunu tespit etme, uzaktan kilitleme, cihazdaki bilgileri silme ya da o an cihazı kullanan kişinin fotoğrafını çekme gibi özellikleri kullanabileceksiniz.
İmage

Kullanıcı İmzası
q41pJR.gif


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir