Karşınızda 4 İnçlik iPhone 5se'nin Özellikleri!


Mobil Cihazlar   

Yazar: TolgaMH    0 Yorum    144 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 30.01.2016, 20:46:57 #1
TolgaMH COC
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:340 Konu Sayısı:83 Üyelik Tarihi:03.01.2016 Rep Puanı: 27

İmage
Apple'ın küçük ekranlı iPhone'ları özleyen kullanıcılarına hediyesi 5se'nin bütün detayları yavaş yavaş şekilleniyor.
Uzun süredir [b]linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. pple cephesinin bu yıl içerisinde İphone7'den farklı olarak daha küçük ekranlı bir iPhone modeli piyasaya süreceği konuşulmaktaydı. Nitekim ''söylenti'' şeklinde olan bu söylemler her geçen gün daha da gerçekci olmaya başlamıştı ve artık tbu tarz bir telefonun geleceği resmen kesinleşmişti.
[/b]


İki gün önce de nasıl olacağını az biraz tahmin ettiğimiz 4 inçlik iPhone, bir linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. ortaya çıktı ve nasıl bir şey olacağı konusunda bize gayet güzel bilgiler verdi. Şimdi ise telefonun dış görüntüsünü bir kenara bırakıp, içinde ne olduğuna göz atma zamanı. Apple ürünleri konusunda çoğu sızdırılmanın başrolünde olanlinkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. sitesi, [b]iPhone 5se'nin özelliklerini paylaştı. Daha önceden sizlere linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. he Mobile Indian’dan gelen bir rapora göre özelliklerden bahsetmiştik. Şimdi ise bu özellikler büyük ihtimalle resmiyet kazanmış durumda.[/b]
İmage
iPhone 6c adı ile gelmesi beklenen modelin adı, bir son dakika değişikliği olmazsa 5se olacak. Peki telefonun özellikleri neler? Şöyle sıralayalım:

 

  • 8 megapiksel arka ve 1.2 megapiksel ön linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  (geniş panorama ve video kaydı için otofokus desteği)

  • Apple'ın ''Health app''lerinin gereken ölçümleri yapabilmesi için bir barometre

  • Apple Pay sistemi için NFC çipi

  • A8 ve linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  çipsetleri

  • 1GB RAM

  • Bluetooth 4,2, VoLTE, 802.11ac Wifi 

  • Apple'ın ''Live Photos'' özelliği

  • Gümüş, linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. zay Grisi, Altın ve Rose Altın renk seçenekleri

Gördüğünüz gibi iPhone 5se, aslında linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. phone 6. Çünkü özellikler bakımıdan aralarında bir fark yok gibi. Zaten 5se için ''iPhone 6 özelliklerini iPhone 5s'in kasasına koymuşlar'' gibi pek çok söylem mevcut ki bu söylemler aslında gayet yerinde. iPhone 5se'nin Mart-Nisan ayları gibi çıkması bekleniyor. Fiyat konusunda henüz kesin bir bilgi yok fakat daha önceki habelerimizde de belirttiğimiz gibi [b]500-550 dolar civarı bir fiyat beklenmekte.[/b]

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir