İsimsiz Olarak Mesaj Gönderebileceğiniz Mesajlaşma Uygulamaları//MH ÖZEL


Mobil Cihazlar   

Yazar: AlpBenjamins    3 Yorum    323 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 12.02.2016, 10:47:29 #1
AlpBenjamins Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:269 Konuları:118 Kayıt Tarihi:28.11.2015

isimsiz-mesajlasma-uygulamalari-1_640x360.jpg


Sevdiğinize açılmak, arkadaşınıza şaka yapmak ya da bu tür benzer amaçlar için hem Android hem de iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz pek çok isimsiz mesajlaşma uygulamasını bir liste haline getirdik. Peki bu uygulamalar ne işe yarıyor diye soracak olursanız, kısaca bu uygulamaları kullanarak isminizi ortaya çıkarmadan karşı tarafa mesaj gönderebiliyorsunuz.

Ülkemizde isimsiz yani anonim olarak mesjalaşabildiğiniz en popüler servislerden bir tanesi olanConnected2.me uzun süredir özellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Bu tür servis ve uygulamalarda karşı tarafınızdaki kişi kim olduğunuz göremiyor. Dolayısıyla sadece muhabbet sohbet edip, yolunuza devam edebiliyorsunuz. Sohbetin hoşuna gitmesi durumunda dilerseniz gerçek adınızı ve diğer bilgilerinizi vererek tanışabilir, dilerseniz de kendinizi bir prenses olarak tanıtabilirsiniz.

Her ne kadar iyi amaçlar uğruna kullanılıyor olsalar da, bu tür uygulamalarda yalanlar söyleyerek sizi istemediğiniz şeyleri yapmaya yönlendiren pek çok kullanıcı da bulunuyor. Bu nedenle aşağıda size önereceğimiz isimsiz olarak mesaj gönderebileceğiniz mesajlaşma uygulamalarını dikkatli şekilde kullanmalısınız. Hemen listemize geçip sözü daha fazla uzatmayalım. Listede yer alan uygulamaların bazıları sadece Android, bazıları sadece iOS için uyumluyken, bazıları da her iki platform için bulunuyor. Ayrıca listedeki tüm uygulamaları altlarındaki indirme bağlantılarını kullanarak Android ve iOS mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

____________________________________________________________________

1. Wut Wut : 

wut-ios.jpeg


Şimdilik sadece iPhone ve iPad sahiplerinin yararlanabildiği bir sosyal medya uygulaması. Yakın zamanda Android platformuna da gelecek olan Wut Wut, Facebook arkadaşlarınız ile kimliğinizi açığa çıkarmadan mesajlaşabilmenizi sağlıyor. Böylelikle şaka yapmak, kandırmak ya da herhangi özel bir şeyi paylaşmak için Wut Wut'u kullanarak Facebook arkadaşlarınız ile anonim olarak mesjalaşabilirsiniz. Arkadaşlarınıza isimsiz olarak mesja gönderebilmek için onların da Wut Wut uygulamasını kullanmaları gerekmektedir.


2. Yik Yak : 
yik-yak-app.pngKendi fikirlerinizi ve düşüncelerinizi özgürce ifade edebildiğiniz Yik Yak platformu, böylelikle sizin düşüncelerinizi beğenen kişiler ile iletişim kurabilmenizi sağlıyor. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcıların paylaştıklarını görerek beğenebiliyor ve onlarla anonim yani isminizi gizleyerek mesjalaşabiliyorsunuz.
Birbirinden farklı ve sizinle benzer şeyleri düşünen ya da seven pek çok kişiyle arkadaşlık kurabileceğiniz uygulama son zamanlarda uygulama dünyasına canlılık kazandıran uygulamalardan bir tanesi diyebilirim. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

3. Psst : 
psst-app.pngHerhangi bir kimliğe yani isme sahip olmadan tüm konu ve kategoriler hakkında düşüncelerinizi paylaşarak diğer kullanıcılar ile etkileşime ve hatta iletişime geçebileceğiniz popüler uygulamalardan birtanesi. Uygulama üzerinde paylaşacaklarınız çok fazla sayıda negatif yorum almadıkları sürece 48 saat boyunca yayında kalıyor ve sonrasında tamamen siliniyor. Sizinle aynı zevklere ve düşüncelere sahip kişiler ile tanışabileceğiniz uygulamanın anonim mesajlaşma özelliği de bulunuyor.


4. Truth :
truth-ios.jpeg
Akıllı telefonlarınızın rehberinde yer alan kişiler ile mesajlaşabileceğiniz ama mesaşlaşırken karşı tarafın kim olduğunuzu görmesini engelleyen güzel bir uygulama. Böylelikle daha önce rehberinizde yer alan herkese şakalar yapabilir, aşkınızı ilan edebilir ya da dilediğiniz herhangi bir sohbette bulunabilirsiniz. Eğlenceli bir iletişim yöntemi olan Truth sadece tanıdığınız yani rehberinizde olan kişiler ile iletişime geçme imkanı tanıdığı için aslında oldukça eğlenceli bir uygulama diyebilirim. iPhone ve iPad sahipleri uygulamayı indirerek deneyebilirler.
[b]5. Whisper : [/b]
whisper-app.jpeg

Fotoğraflar üzerine yazılar yazarak binlerce diğer kullanıcı ile hislerinizi paylaşmanızı sağlayan oldukça eğlenceli bir iletişim platformu. Fakat uygulamanın can alıcı noktası ise sizinle aynı düşüncelerde olan kişiler ile paylaşımlar dışında özel ve gizli sohbetler de yapabiliyor olmanız. Yani paylaşımlarını beğpendiğiniz bir kişiye özel mesaj göndererek tanışabilir ve arkadaşlık kurabilirsiniz. Uygulamanın hem Android hem de iOS versiyonu bulunuyor.


6. Popcorn Messaging :
popcorn-messaging.jpeg


Sadece bir mil yani yaklaşık olarak 1.6 km çevrenizde bulunan kişiler ile mesajlaşma imkanı sunan hem ücretsiz hem de oldukça eğlenceli bir sohbet ve arkadaşlık uygulaması. Popcorn 1 mil çevrenizdeki diğer kullanıcıları tarayarak size sunuyor ve dilediğiniz taktirde kullanıcılar ile iletişime geçip geçmeme kararı size kalıyor. Şu an için Türkçe dil desteği bulunmayan uygulamayı İngilizce kullanabilir ve yakın çevrenizdeki herkesle tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.


7. Anomo :
anomo-app.jpeg


Toplamda 5 kişilik gruplar halinde minik oyunlar oynayıp sohbet edebileceğiniz uygulama, bu sırada sizin kişiliğinize ve ilgilendiğiniz alanlara yönelik elemeler yaparak sizinle en iyi anlaşacağını düşündüğü aday ile size yalnız bırakıyor ve en son sohbet eder hale gelebiliyorsunuz. Sohbet sonunda karşılıklı olarak sohbetin sarması durumunda sohbet sırasında gizli olan isminiz ve diğer bilgileriniz onayınız ile açığa çıkabiliyor
Son Düzenleme: 12.02.2016, 14:19:32, Düzenleyen: AlpBenjamins. Sebep: Yanlış Yazım

Paylaşım Tarihi: 12.02.2016, 13:38:57 #2
Azrail Because.
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:535 Konuları:55 Kayıt Tarihi:24.01.2016 Rep Puanı: 75

Eyvallah Saol Alıntımıdır ?

Kullanıcı İmzası
En Karanlık Gece Bile Sona Erer ve Güneş Yeniden Doğar.


Adama Adam Gibi Davranırız.

Keşke Mallara Zam Gelsede Kendilerini Ucuza Satmasalar.


Paylaşım Tarihi: 12.02.2016, 13:58:44 #3
#MorpHeus cCc
Admin
Status: Çevrimdışı Yorumları:1,805 Konuları:15 Kayıt Tarihi:06.01.2016 Rep Puanı: 1,954

Konu yazısı tamamen sana ait değil tamamen alıntı bu konu kaynağını da biliyorum.

Kullanıcı İmzası
Ölünüzü Dirinizi Her Gün Birinizi Bir Gün Hepinizi.
.#İlluminati Everywhere.[#MorpHeus Was Here.]

Paylaşım Tarihi: 12.02.2016, 19:17:40 #4
IHACKTEAMPRO Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:84 Konuları:25 Kayıt Tarihi:06.02.2016 Rep Puanı: 7

ETW DENICEM AMA YAV NIYE BU KADAR UZUN YAVMISLAR MESAJI
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi