iPhone 7 Plus Çift Kamerayla Mı Geliyor?


Mobil Cihazlar   

Yazar: TolgaMH    0 Yorum    123 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 30.01.2016, 20:34:26 #1
TolgaMH TBX HacK
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:358 Konu Sayısı:85 Üyelik Tarihi:03.01.2016

İmage
Önemli değişikliklerin beklendiği iPhone 7 serisinin olası özelliklerine bir yenisi daha eklendi.
Yılın en fazla beklenen telefonlarından biri de şüphesiz İphone7. Uzun süredir özellikle kulaklık girişi konusunda radikal bir değişikliğe gidilecek olanApple, anlaşılan ''değişiklik'' konusunda sadece bununla kalmayacak.


Mobil sektörün güvenilir analistlerinden olan[b] Ming-Chi Kuo'nun açıklamalarına göre Apple, [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]phone 7 Plus modelinde çift kamera teknolojisi kullanabilir. Detaylı olarak [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]sitesinde de yer verilen çift kamera özellği, aslında adından da anlaşılacağı gibi ortak olarak kullanılan iki kameradan ibaret. Birlikte tek bir yüksek çözünürlük [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]otoğraf üretilmesini sağlayan çift kamera özelliği, bu sayede daha kaliteli bir görüntü elde edilmesini de mümkün kılıyor.[/b]
İmage
Tabii Kuo'nun tek beklentisi çift kamera değil. Kuo aynı zamanda bu çift kamera özelliği ile birlikte sağlam bir 2x3 optik zoom özelliğini de beklediğini söylemekte. Böylece çift kamera ile iPhone 7 Plus hem daha geniş açılı görseller çekecek, hem de görselin netliği ciddi oradanda artacak.


Kuo'nun bir diğer enteresan beklentisi ise iPhone 7 Plus'ın iki farklı modelde sunulması. Kuo'ya göre Apple, hem çift kamera teknolojili, hem de standart kameralı iPhone 7 Plus modelleri piyasaya sürecek. Tabii bu özelliklerin hepsi, her ne kadar sağlam bir analistten geliyor olsa da henüz söylenti durumunda. Fakat şöyle de bir gerçek var ki; sektörde herkesin Apple'dan beklentisi son derece farklı ve bir bağlamda ezber bozduracak olan bir iPhone ile gelmesi.
İmage
En basitinden kulaklık girişinin kaldırılıyor oluşu bile buna örnek olarak gösterilebilir. Bakalım Kuo'nun beklentileri ne derece doğru çıkacak. Apple'ın muhakkak farklı, yeni bir şeyler sunmasını bekliyoruz.


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir