iPhone 6 Plus, Bir Adamın Yatağında Cayır Cayır Yandı!


Mobil Cihazlar   

Yazar: #Kaptan    0 Yorum    277 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 31.12.2015, 11:22:22 #1
#Kaptan Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:62 Konuları:19 Kayıt Tarihi:12.12.2015 Rep Puanı: 129

iphone-6-plus-bir-adamin-yataginda-cayir...05x290.jpg
ABD’nin Atlanta şehrinde yaşayan bir adamın yatağında uyuduğu sırada iPhone 6 Plus telefonu alev aldı.


Daha önce 3. parti üreticilere ait olan şarj aletlerinin ya da bataryaların kullanılmasından ötürü alev alan telefonlarla karşılaşmıştık. ABD’nin Atlanta şehrinde yaşayan David Grimsley, aksesuarlarıyla birlikte orijinal olan Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın 6 Plus’ın alev alması sonucu az kalsın hayatından olacaktı.

Telefonu şarja takarak uykuya daldığı sırada yatağında bir sıcaklık hissettiğini belirten Grimsley, yatağın üzerindeSitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın Plus telefonunun yandığını görmüş. Telefonu hızlı bir şekilde yatağından alarak dışarı fırlatan Grimsley, muhtemel bir tehlikeyi de önlemiş oldu.

Atlanta-mans-iPhone-6-Plus-catches-fire%20(2).jpg

Yanan telefonunu Apple’a gönderen Grimsley, şirketin gönderdiği yeni iPhone 6 Plus’ı kullanmaya başlamış fakat kendisi için sorunlar bitmemiş. Ortada hiçbir sebep yokken telefonun yanmış olmasından dolayı kendisini paranoyak hissettiğini ve iPhone’unun tekrar alev almasından korktuğunu söyleyen Grimsley, “her şeyden öte büyük bir hayal kırıklığına uğradım” dedi.

Atlanta-mans-iPhone-6-Plus-catches-fire%20(1).jpgAradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi