İNTERNETDEN PARA KAZANMA


Genel & Off Topic    Konu Dışı , Eğlence-Muhabbet , Tanışma , Yarışma & Etkinlik Bölümü

Yazar: [TR]Hair Cap    0 Yorum    162 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 05.06.2016, 23:16:17 #1
[TR]Hair Cap Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:54 Konuları:13 Kayıt Tarihi:05.06.2016

Fulkazanc.com, sohbet hattı tanıtımı yaparak kazanç sağlamak isteyen herkesin kolaylıkla numara tahsis edebilmesi için oluşturulmuş basit ve kullanışlı bir platformdur.

Amacımız, yayıncılarımızın kaliteli IVR alt yapımız sayesinde daha yüksek dakikalar yapmalarını sağlayarak, ödemelerini hızlı ve sorunsuz şekilde almalarıdır.


Fulkazanc.com panelinizden dakikalarınızı anlık olarak takip ederek, güncel bakiyenizi öğrenebilirsiniz. ödemeler sizin seçiminize göre her pazartesi günü veya her ayın 1 inde kazancınızı banka hesabınıza çekebilirsiniz.


Sohbet hatları sahip olduğu büyük pazar payı sayesinde size yüksek kazançlar sağlayabilir. Sizde sitenizden veya facebook hesaplarınızdan daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız sisteme üye olarak hemen numara talebinde bulunabilirsiniz.

Sitenize zarar verecek *** kodları eklemeden sadece numara ***ı yaparak, *** gelirinizi yükseltin.

Sitemiz: Anasayfa | Sohbet Hatları

Kayıt Linki: Kayıt Ol | Sohbet Hatları

İletişim bilgi@fulkazanc.com

Kullanmaya nasıl başlarım?

Öncelikle sisteme üye olmalısınız. Üyelik işleminden sonra panelinizden "Numara İste" bölümüne girerek, gerekli alanları doldurup kullanmak istediğiniz numara bloğunu seçerek numara talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede talebinizi değerlendirecektir.


Ödemeler ne zaman yapılıyor?

Ödemeler, pazartesi günleri hesabınıza yatırılacaktır. Ödeme talebi yapmayıp bakiyenizi hesabınızda tutmak isterseniz, mevcut bakiyeniz devam eden dönemde ki kazancınızla birlikte bir sonra ki ödeme döneminde yine talebiniz doğrultusunda banka hesabınıza EFT/Havale yoluyla veya kontor ödemesi'de alabilirsiniz..

Ödeme alt limiti nedir?

Ödeme talebinde bulunabilmeniz için hesabınızda en az 20 TL bakiye bulunması gerekmektedir. Yeterli bakiye bulunmaması durumunda mevcut bakiyeniz bir sonra ki ödeme dönemine aktarılacaktır.


Kaç adet numara talep edebiliyorum?

Sistemde istediğiniz kadar numara talebinde bulunabilirsiniz. Fakat talep edip kullanmakta olduğunuz diğer numara/numaraların her birinin günlük min 100dk yapıyor olması gerekmektedir aksi halde talebiniz kabul edilmeyecektir.

Numaramı kullanmazsam ne olur?

10 gün süresince 100dk yapamayan numaralar sistem tarafından otomatik olarak hesabınızdan geri alınır. Bu süre zarfında yapmış olduğunuz dakikaların karşılığı olan bakiye hesabınızdan silinmez.

Kazancım nasıl hesaplanıyor?

Yaptığınız her dakika başına alacağınız net ücret 0,54TL'dir. Örneğin; 100dk yaptığınızı düşünürsek 100dk x 0,54TL = 54TL net kazancınız olacaktır.
Son Düzenleme: 05.06.2016, 23:16:35, Düzenleyen: [TR]Hair Cap.
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi