Instagram, Snapchat'e Rakip Oldu!


İnstagram   

Yazar: ByClxon    0 Yorum    173 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 02.08.2016, 23:13:47 #1
ByClxon SEA !
Efsane Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:1,010 Konuları:442 Kayıt Tarihi:07.01.2016 Rep Puanı: 667

Merhaba, MemoryHackers Üyeleri ve Yetkilileri. Bugün sizlere İnstagramın yeni çıkartmış olduğu ''HİKAYELER'' özelliğini tanıtacağım.

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, yeni duyurduğu Instagram Hikayeler özelliği ile Snapchat'e rakip oldu. İşte hikayeler özelliğinin tüm detayları!

Resim http://i.hizliresim.com/jn9NR9.jpg

Fotoğraf paylaşımı denilince akla ilk gelen uygulamalardan birisi haline gelen Instagram bugün iOS ve Android kullanıcıları için yayınladığı güncelleme ile Snapchat’e rakip oldu.[/b]

Kullanıcıların fotoğraf veya videolar çekerek kendi takipçileri ile bunları 24 saat süreli olarak paylaşabildiği, diğer bir adıyla hikayelerini oluşturabildiği Snapchat’e karşı, Instagram Hikayeler özelliği duyuruldu.

Hikayeler Kişiye Özel Kalıyor!

Hikayeler özelliği ile birlikte artık Instagram’da kullanıcılar, tıpkı Snapchat’te olduğu gibi fotoğraf ve videolarını 24 saat boyunca toplu bir hikaye şeklinde paylaşabiliyorlar. Bazı kullanıcıların gün içerisinde aşırı paylaşım yapma endişesi taşıdıklarını söyleyen Instagram yetkilileri, bunun önüne geçmek için Hikayeler özelliğini geliştirdiklerini belirtiyor.

Resim http://i.hizliresim.com/R3WpRZ.png

Oluşturduğunuz hikayeleri özel olarak sadece belirli kişilerle paylaşmanızada imkan veren Instagram, Hikayeler’e gelen tepkileri kişiye özel kılıyor. Instagram üzerinde bir arkadaşınız hikaye oluşturduğunda, içerik kaynağının üstünde yer alan profil fotoğraflarının etrafında renkli bir halka ile uyarılıyorsunuz.


Oluşturduğunuz içeriklere yazı yerleştirmenize ve çizim yapmanıza imkan tanıyan Instagram Hikayeler’in, Snapchat’i zor duruma sokacağı düşünülüyor. Zira, kullanıcıların hali hazırda fotoğraf paylaşımı için oldukça sık kullandığı bu platform üzerinden devam ederek tek hesap üzerinden kullanıcılarla daha rahat buluşacağı tahmin ediliyor.
Son Düzenleme: 02.08.2016, 23:15:11, Düzenleyen: ByClxon.

Kullanıcı İmzası
#fenerbahçeA.A.K.
Resim http://i.hizliresim.com/nErB8V.png
İletişim İçin Facebook;

Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın


Öfkemiz sarsın her yanı, bozkurtlar yürüye yürüye
Dökülsün düşmanın kanı, yaşasın ırkçı TÜRKİYE!

Taşında gözü olanın yurduna MEZAR kazacağız
Hainin, soysuzun, döneğin alnına VATAN yaazcağız
Hainin, soysuzun alnına YAŞASIN TURAN yazacağız!Resim http://i.hizliresim.com/LQgldG.png


 

         Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi