Instagram’ın Web Sürümüne Facebook’a Benzeyen Bildirim İkonu Geldi


İnstagram   

Yazar: sonerq26    0 Yorum    162 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 26.03.2016, 15:13:01 #1
sonerq26 (̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:220 Konu Sayısı:90 Üyelik Tarihi:21.10.2015

İmage
Gün geçtikçe Facebook’a benzemeye devam eden Instagram’a yeni bir özellik daha eklendi.


linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  Messenger’daki birçok özelliği linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. ’a eklemesi nedeniyle eleştirilen Facebook, linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. ’ı da kendisine benzetmeye devam ediyor. Yakın bir zaman önce Facebook’taki Haber Akışı’na benzer bir sisteme geçileceği belirtilen Instagram’ın web sürümüne de Facebook’takine benzer bir bildirim ikonu geldi.

Web sürümünde görülen bu bildiri ikonu, gelen bildirimleri Facebook’taki gibi liste şeklinde gösteriyor. Sağ üst kısımda içerisinde kalp ikonunun bulunduğu kısma tıkladığınızda gelen beğeniler, yorumlar ve sizi takip etmeye başlayan kişiler listelenmiş şekilde görülüyor.

İmage
Şu an Instagram’ın mobil versiyonunda bulunan birçok özellik, web sürümüne de yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Yakında WhatsApp, Facebook ve Instagram’ın bir araya getirilerek oluşturulmuş farklı bir versiyonunu görürsek şaşırmamak lazım. (birbirlerine çok benzemeye başlamadılar mı sizcede?)Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir