HP'den Oyunculara Yeni Bilgisayarlar


İşletim Sistemleri   

Yazar: AimCraviTe    0 Yorum    182 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 30.07.2016, 22:59:40 #1
AimCraviTe Krekir
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:319 Konuları:86 Kayıt Tarihi:17.11.2015

HP oyun severler için tasarladığı yeni oyuncu bilgisayarları OMEN serisini duyurdu. Cihazların sunacağı güç ve performans, oyun meraklılarının ilgisini çekecek düzeyde.
26.05.2016 / 18:39hp-omen-3.jpg
HP kişisel sistemler kavramını yeniden tanımlamak adına yeni oyuncubilgisayarlarını OMEN by HP portföyü altında toplamaya hazırlanıyor. Portföyün içerisinde oyun severlerin ilgisini çekecek çeşitli modeller yer alıyor.
OMEN oyuncu bilgisayarları üst düzey oyun deneyimi sunan dört farklımodelden oluşuyor. Sundukları performansla öne çıkan cihazlar, 15.6 ve17.3 ekran seçenekleriyle, Full HD ve 4K IPS ekran olarak piyasaya sürülecek. Cihazlardaki ses performansı için Bang & Olufsen ve HP Audio Boost teknolojisinin ortak olarak kullanıldığı belirtelim.
OMEN by ÜRÜN Portföyünde Hangi Ürünler Yer Alıyor?
Omen Dizüstü Bilgisayar: Güçlü donınımı ve 4K ekran özelliklerine sahip bilgisayar 15.6 ve 17.3 ekran seçenekleriyle satışa sunuluyor.
OMEN Masaüstü Bilgisayar: Sıvı tabanlı soğutma sistemi, Intel Core İşlemci,NVIDIA GeForce GTX ve AMD Radeon kartını bünyesinde barındıran cihaz,HTC Vive'ı çalıştırmaya yönelik VR sertifikalarını da bünyesinde barındırıyor.
Kırmızı arka aydınlatmalı klavye, siyah gölge örgülü bilgisayar kapağı gibi tasarım özellikleriyle öne çıkan OMEN bilgisayarlar, çift fana tasarımıyla ısınma konusunda sorun yaşamıyor. Üzerinde bulunan NVIDIA GTX 965Mekran kartı (belirli modellerde) ve 6. nesil Intel Core i7 dört çekirdekli işlemciler sayesinde performans düzeyi üst düzeye taşınmış durumda.

hp-omen-1.jpg

HP OMEN Dizüstü Bilgisayarların Diğer Özellikleri
HP OMEN bilgisayarlar, 3D deneyimler ve el/kol hareketleriyle kontrol uygulamalarına yönelik Wide Vision HD Kamera ya da opsiyonel Intel RealSense Kamera teknolojisine sahip.
16GB'ya varan ram512GB'a varan SSD ya da 2TB'a varan mekanik disk seçeneklerinin yanı sıra belirli modellerde olmak şartıyla 2TB'a varan HDDve 128GB'a varan SSHD seçenekleri de yine OMEN bilgisayarın sunduğu seçenekler arasında.
- Yine belirli modellerde olmak şartıyla HP Fast Charge teknolojisi ve 10 saate kadar varan pil ömrü sunulan diğer seçenekler arasında.
OMEN Masaüstü Bilgisayarlar ise son sürüm NVIDIA GeForce GTX 1080ekran kartının yanı sıra yeni nesil Intel Core i7 işlemciye sahip. Cihaz opsiyonel sıvı bazlı soğutma ve gelişmiş termal sistem sayesindegürültüsüz bir şekilde çalışıyor. Aynı zamanda OMEN Masaüstü bilgisayarda, OMEN logosu, parlatılmış metal şasi ve HP LED aydınlatma gibi öğeler yer alıyor.
HP OMEN Masaüstü Bilgisayarların Diğer Özellikleri
- Belirli modellerde olmak şartıyla işlemci olarak Intel Core i7-6700Kkullanılıyor.
32GB'ya kadar varan RAM ve 512 GB'a kadar SSD'nin yanı sıra, 3TB HDDseçeneği de kullanıcılara sunuluyor.

hp-omen-2.jpg

Fiyatlama ve Erişim
15.6 ekran boyutuna sahip olan OMEN Dizüstü bilgisayarlar 23 Mayıs'tan itibaren 3999 TL'den başlayan fiyatlarla,
17.3 ekran boyutuna sahip olan OMEN Dizüstü bilgisayalar 4999 TL'den başlayan fiyatlarla,
- OMEN Masaüstü bilgisayarların ise 1 Temmuz'dan itibaren 5999 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi