Hounds: The Last Hope Tanıtım


Hounds Genel & Tartışma Bölümü   

Yazar: Ufovase    0 Yorum    246 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 06.02.2016, 19:30:42 #1
Ufovase Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:51 Konu Sayısı:11 Üyelik Tarihi:13.08.2015 Rep Puanı: 0


Oyun Hakkında
Burada korkaklara yer yok. Burası terinin son damlasına kadar savaşmayı göze alanların yeri. Burası insanoğlunun kurtuluşu için ölümü göze alanların yeri. Burası Hounds askerlerinin ve onlara katılmak için, son umut için savaşmak isteyenlerin yeri! Hounds Birliği’ne katıl!
Netmarble EMEA tarafından 2015'te Türkiye'de yayınlanan Hounds, BUFF kalitesiyle oyunseverlerle buluştu. Kendine has rol yapma elementleri ile aksiyon türünü harmanlayan Hounds, sizi tek veya takımınızla birlikte birbirinden tehlikeli düşmanlara karşı amansız görevlere gönderecek ve harika PvP modlarında diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi kanıtlamanıza imkan sağlıyor.
Yeni nesil grafikleri, tamamen seslendirilen ve ara videolar ile desteklenmiş hikaye modu ile fark yaratan Hounds, bir aksiyon oyununda göremeyeceğiniz derinlikle karakter özelleştirme seçenekleri ile hayalinizdeki askeri yaratmanız için size imkan sunuyor. Çoklu oyunculu modlarını, hem arkadaşlarınızla birlikte hem de diğer oyunculara karşı birer rakip olarak oynayabilir, turnuvalarda kendinizi kanıtlamak için fırsatları ele geçirebilirsiniz.
Hounds: The Last Hope, %100 Türkçe içerik ve ücretsiz olarak tüm oyuncularla buluştu.


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir