Hounds: The Last Hope PVP Modları


Hounds Genel & Tartışma Bölümü   

Yazar: Ufovase    0 Yorum    383 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 06.02.2016, 19:32:59 #1
Ufovase Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:52 Konuları:11 Kayıt Tarihi:13.08.2015 Rep Puanı: 0

Oyun içerisinde 2 tarz mod bulunmaktadır. İsterseniz yaratıklar ile savaşabileceğiniz PVE, isterseniz insanlarla savaşabileceğiniz PVP modu yer almaktadır. PVP haritalarında farklı modlarda haritalar ile arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz.
PVP Modları
SAVAŞ ALANI
Bu mod tamamen öldürme puanı üzerine kurulmuştur.Belirlediğiniz öldürme puanına göre sonuçlanan bu modta 8 kişilik takımınızla beraber savaşmaya doyacaksınız. Toplamda bu haritada 6 adet harita yer almaktadır.
Makati Şehri
54jg.png

İkmal Üssü
54jo.png
Helikopter Pisti
54js.png
Şantiye Alanı
54m0.png
Yer Altı Su Kanalı
 54mg.png

Kelle Avı

 54mo.png
 
YAKIN DÖVÜŞ
Bu haritanın temel özelliği tamamen silahsız olarak, sahip olduğunuz yakın dövüş yeteneklerine bağlı olmasıdır. 2 adet harita bulunan bu modta rakiplerinizi en hızlı biçimde öldürerek puanlar kazanabilirsiniz. Diğer pvp modlarından farklı olarak bu haritada tamamen yakın dövüş tekniğinizi geliştirebilir ve bu konu üzerinde uzmanlaşabilirsiniz.
Kanyon
54m5.png
Kapalı Fabrika
54md.jpg

Sabotaj Modu

Bu modta takımınız ile beraber belirlenmiş bölgelere bomba kurup patlatma veya bomba kurulu alandan bombayı imha etme görevlerini yerine getirirsiniz. Takım oyununa dayanan bu karşılaşmalarda belirli süre içerisinde bir takım bomba kurmaya çalışırken diğer takım bu bombayı etkisiz hale getirmek isteyecektir. Toplamda 9 maç yer almaktadır. 5 sayıyı ilk bulan takım maçı kazanacaktır. Özellikle takım oyunu gerektiren bu haritalardan oyunumuzda toplam 3 adet bulunmaktadır.
Liman
54mi.png
Kasaba

Tren İstasyonu

İŞGAL OYUNU
Bu haritanın esas amacı ele geçirip korumak üzerinedir. Takımınızla beraber belirtilen 3 bölgeyi hızlı bir biçimde ele geçirip kontrolünüz altında tutmak ve 2000 puanı kazanmanız gerekmektedir. Her işgal ettiğiniz bölge size süre içerisinde puan kazandırmaktadır. Ayrıca girdiğiniz savaşta öldürdüğünüz düşmanlardan kazandığınız puanlarla rakibinizi yenmek üzerine kurulu bir modtur.
Depo

Kartepe


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi