GTA V | İpuçları, Tavsiyeler ve Tüyolar


Diğer Popüler MMORPG Oyun Hile & Hack    MMORPG Oyun hileleri,MMORPG Oyun Hilesi,MMORPG Oyun hile,MMORPG Oyun hack,MMORPG Oyun oyun hilesi,MMORPG Oyun hacks,MMORPG Oyun Hile 2017,MMORPG Oyun hileleri 2017

Yazar: x60    0 Yorum    206 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 01.02.2016, 15:00:44 #1
x60 #Requiem
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:545 Konuları:160 Kayıt Tarihi:18.11.2015

v_trevorfranklinmichael_fb.jpg
Michael 

855-1280.jpg

Karşınızda birden çok düşman varsa onları hızlıca Michael'ın özel yeteneğini kullanarak öldürebilirsiniz. Max Payne'den bildiğimiz klasik Bullet time. 

Franklin 

743-1280.jpg

Eğer son hızda bir yere çarpmak üzereyseniz Franklin'in özel yeteneğini kullanarak anında durabilirsiniz. Ayrıca bir yerden uçarken araç havadayken özel yeteneği kullanıp anında yere düşebilirsiniz. 

Trevor 

                           468px-015g.jpg


Trevor'la yüksek bir yerden düşerken özel yeteneği açarsanız kurtulma şansınız olabilir ve eğer bir yaya size saldırmaya başladıysa ve onunla uğraşmak istemiyorsanız yine Trevor'ın özel yeteneğini açıp tek yumrukta onu yere serebilirsiniz. 

Chop


Chop'u yönlendirmek için kullanacağımız tuşlar ve talimatlar. Bunları yapmak için L2/LT ile Chop'a kilitlenmeniz gerekir. 

- R2/RB Dolaştır veya eve yolla 
- D-pad sol/D-pad sol ıslık çalarak yanına çağır 
- R1/RT Chop yakındaki koleksiyonları bulur 
- O/X Otur 
- Kare/B Pati uzat 
- X/A Patileri kaldır 
- Üçgen/Y Chop'u sev 

* Bazı kontrolleri kullanmak için telefonunuza iFruit uygulaması yüklemeniz gerekebilir. 

Soygunlar için en karlı, en uygun ekip


Soygun #1: The Jewel Store Job 
Yöntem: Option B (Smart) 
Ekip: Hacker - Rickie Lukens, Soyguncu - Packie Mcreary, Sürücü- Karim Denz Soygun #2: The Merryweather Heist 
Yöntem: Option A veya B 
Ekip: Bu soygun için ekip seçemiyorsunuz. Soygun #3: The Paleto Score 
Yöntem: Yöntem seçilemiyor. 
Ekip: Soyguncu - Packie Mcreary (Jewel Store Job'da seçtiyseniz seçebilirsiniz), veya Chef Soygun #4: The Bureau Raid 
Yöntem: Option B (Roof Entry) 
Ekip: Hacker - Rickie Lukens, Soyguncu - Norm Richards, Sürücü - Taliana Martinez (veya Karim Denz i de seçebilirsiniz) Soygun #5: The Big Score 
Yöntem: Option B (Obvious) 
Ekip: Sürücü #1 (Helikopter) - Taliana Martinez, Sürücü#2 (Tren) - Karim Denz, Soyguncu #1 - Bulabildiğiniz en ucuz soyguncu, Soyguncu #2 -Yine, bulabildiğiniz en ucuz soyguncu (Soyguncular hasılata bir etki yapmıyor en ucuz bulabildiğinizi seçin.) 

Borsa 


BAWSAQ


GTAOnline'ın ve GTAV'in online borsa sistemi. Oyuncuların alıp sattığı hisselere çevrimiçi olarak erişebiliyoruz. GTAOnline çıkınca daha ayrıntılı inceleyip güncelleyeceğiz. 

Liberty City National (LCN)


Oyun içindeki borsa. Oyun içinde yaptıklarınıza göre markaların hisseleri yükseliyor veya azalıyor. Bir nevi offline borsa. Bağlı olan şirketler: 

ARK – AnimalArk 
AUG – AuguryInsurance 
BAN – CoolBeans 
BEN – BeanMachine 
BGR – BurgerShot 
BIL – Bilkington 
BOL – BankOfLiberty 
BOM – BobMulét 
BUL – Bullhead 
CLK – CluckinBell 
DEB – Debonaire 
DOP – DollarPills 
ECL – eCola 
EMU – AirEmu 
FLC – Fleeca 
FUS – FlyUS 
GAS – GastroBand 
GCD – GoldCoast 
GOP – GoPostal 
GRU – GruppeSechs 
HAF – Hammerstein&Faust 
HKJ – Hijak 
KRP – Krapea 
LFI – Lifeinvader 
LOG – Logger 
MAX – MaxRenda 
MAZ – MazeBank 
MER – Merryweather 
MOR – MorsMutualInsurance 
POP – PostOP 
PRO – ProLaps 
RAI – Raine 
RIM – RichardsMajestic 
RLS – RadioLosSantos 
RWC – Redwood 
SSS – Slaughter,Slaughter&Slaughter 
TBO – TacoBomb 
UNI – VanillaUnicorn 
UPA – Up-n-Atom 
VAG – Vangelico 
WFM – WorldwideFM


Oyun İçinde Birbirine Rakip Olan Şirketler

CoolBeans - BeanMachine 
Burgershot - Up-An-Atom 
Clucking Bell - TacoBomb 
FlyUS - AirEmu 
GoPostal - PostOp 
Bilkington - DolarPills 
Pisswasser - Logger 
MazeBank - BankOfLiberty 
Redwood - Debonaire 
Slaughter, Slaughter & Slaughter - Bullhead 
Radio Los Santos - WorldwideFM 
eCola - Raine
Eğer hissesine sahip olduğunuz şirketin hisselerini yükseltmek istiyorsanız rakip şirketin uçaklarını, kamyonlarını, tırlarını patlatarak ve ana merkezine gidip yakınındaki çalışanları ve insanları öldürebilirsiniz. 
Böylelikle hissesine sahip olduğunuz şirketin hisseleri yükselirken rakip şirketin hisseleri düşecektir. Hisseleriniz yeteri kadar yükseldiğinde hisselerinizi satarak paranızı katlayabilirsiniz. 

Ayrıca oyundaki sizin paranızı en çok katlayabilecek şirket Merryweathe'dır. Fakat son görevi yapmadan önce tüm hisselerinizi satmanızı öneriyoruz. 

Genel


Arkadaşlar


Oyun menüsünden "Friends" kısmına gelerek arkadaşlarınızın kaç görev yaptığını ve oyunun % kaçını tamamladığını görebilirsiniz. Ayrıca Social Club üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. 

Radyodan Müzik Paylaşmak


Herhangi bir araçta beğendiğiniz müzikleri Playstation ve Xbox360'ın D-pad'in sol tuşuna basılı tutarak aynı anda "kare/X" tuşuna basarak Social Club üzerinden otomatik olarak paylaşabilirsiniz. 

Pasif Karaktere Araç Sürdürmek


Eğer bir karakteri şehirden çıkarıp çöle götürmek veya çölden şehre getirmek istiyorsanız karakteri seçip bir arabaya bindirip haritadan bir yeri işaretlemeniz yeterli. Başka karaktere geçseniz bile o karakter aracını işaretlediğiniz noktaya sürecek. 

Aracın Üstünü Açmak - Kapatmak


D-pad'in sağ tuşuna basılı tutarak aracın tavanını açıp kapatabilirsiniz. Eğer tekrar basarsanız farları açıp kapatabilirsiniz. 

Rüzgar Türbinleriyle Helikopter Patlatmak


Blaine County'de bulunan rüzgar güllerine polis helikopterlerini çekerek eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. 


Telefon Numarası Çevirmek


Telefonunuzu açtığınızda "Contacts" kısmına girerek Kare/X tuşuna basarak telefon tuşlarına geçiş yapabilirsiniz. Eğer GTAIV'ün "Lure" görevinden 545-555-0122 numarasını ararsanız bir adam sizin eşek şakası yapmayı kesmenizi söylüyor. 

Telefondan Fotoğraf Çekmek


Telefonunuzdan "Snapmatic" uygulamasını açarak fotoğraf çekebilirsiniz. Eğer sağ analog çubuğuna basarsanız "selfie" yani ön kameradan kendinizin fotoğrafını çekebilirsiniz. 
Telefonunuzdan çektiğiniz fotoğrafları, otomatik olarak Social Club'a upload edip bilgisayarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz. 

Yarışmak


Eğer kırmızı ışıkta duran bir aracın yanında durup motor devrini yükseltip korna çalarsanız yanınızdaki araç yeşil ışık yandığında sizinle yarışabilir. 

Franklin İle Kolayca 100.000 $ Kazanmak


Franklin ile oynarken evinizin yakınında(Vinewood), haritada mavi bir işaret belirebilir. Eğer ne olduğunu merak edip mavi işarete giderseniz bir çocuk size bisikletinin çalındığını söyleyecek eğer bisikleti alıp geri getirirseniz size sonradan mesaj atıp kendisinin milyoner olduğunu ve size ödül olarak 100.000 $ verdiğini söyleyecek. 

Kolay Karabina Tüfeği


Hava alanında üst geçitte her zaman spawn olan 2 polis memuru var. Onları öldürüp silahlarını ve cephanelerini alabilirsiniz fakat 2 yıldız aranma seviyesine ulaşırsınız. 

Helikopter İçin


Davis, Los Santos'ta bulunan hastahanenin çatısına tırmanarak kolayca helikoptere ulaşabilirsiniz. 


Kolay Yoldan Out Of Your Depth Achievement/Trophy Açmak İçin


GTA V'te en kolay köpek balığı bulma yolu okyanusa açılmaktır. Bir tekne veya jet-ski ye binerek denizin rengi koyu maviye dönüşene dek açılın. Biraz açıldıktan sonra haritada yaklaşan kırmızı bir nokta göreceksiniz. Bu yakınınızdaki köpek balığını gösteriyor. Denize atladığınızda köpek balığı sizi öldürüyor ve böylece kolaylıkla Out Of Your Depth Achievement/Trophy'sini açmış oluyorsunuz. 

El Hareketi Çekmek


Araçtayken L1/LB'e bastığınızda karakteriniz insanlara el hareketi çeker. Bunu yapmak için silah olarak yumrukları seçmeniz gerekli. Üstü açık bir araçta ise daha farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. 

Ters Dönen Aracı Döndürmek


Eğer aracınız ters dönmüşse sol analog çubuğunu çevirerek aracınızı düzeltebilirsiniz.


Ücretsiz Silah Geliştirmek


Görevdeyken Ammu-Nation'a girip tüm silah geliştirmelerini satın alın ve tüm geliştirmeleri aldıktan sonra dışarı çıkıp intihar edin ve göreve yeniden başlayın. Yeniden başladığınızda paranız geliştirmeleri almadan önceki haline dönmüş olacak ve tüm geliştirmeler satın alınmış olarak gözükecek. 

Teleferik ve Bisiklet ile Eğlenceli Hareketler


Chilliad dağına çıkmayı kolaylaştıran teleferiğin girişinden bir bisiklet çalıp o şekilde teleferiğe binerseniz. Dağdan aşağı bisikletle eğlenceli bir şekilde(!) inebilirsiniz. 

Farları Açmak - Kapatmak


GTAV'te neredeyse tüm araçlarda far açıp kapama seçeneği var. Eğer D-pad in sağ tuşuna basarsanız farı açıp, kapatabilirsiniz. 

Çalılıklara Saklanmak


GTAV'te polislerden kurtulmak için çalılıklara saklanabilirsiniz. Eğer saklandığınız çalılık yeterince büyükse HUD'da karakterinizi gösteren ok gri olur, bu sizin orada olduğunuzu bilmedikleri anlamına gelir. 

Özel Jet Çalmak


Karakterinizle hava alanına giderek özel jet çalabilirsiniz fakat hava alanına girer girmez peşinize polis takılacaktır. 

Araçlarınızı Ücretsiz Tamir Etmek


Araçlarınızı ücretsiz tamir etmek için 3 yol bulunuyor. Bunlar: 
1- Karakterinizin özel garajına gidip D-pad'in sağ tuşuna basarak aracı garaja koyun ve garajdan farklı bir araçla çıkın. Çıktığınız arabayla tekrar girin ve eski arabanızın tamir edilmiş olarak karşınıza çıktığını göreceksiniz. 
2- Aracınız hasarlıysa başka bir karaktere geçin ve sonra tekrar eski karaktere geçin. Böylece aracınız tamir edilmiş olacak. 
3- Franklin ile oynarken Los Santos Customs'ı satın alabilirsiniz. Eğer satın alırsanız bir defalığına bir aracı ücretsiz tamir edip modifiye edebilirsiniz. 

Araç Alarmlarını Devre Dışı Bırakmak


Bir aracın alarmı çalmaya başladıysa hemen start tuşuna basın, oyun yükleme yapacak tekrar oyuna döndüğünüzde alarmı artık çalmıyor olacak .Bazen aracın kornasını çalmakta işe yarayabiliyor. 

Sınırsız Bomba Atar


Öncelikle haritada gösterilen mağaranın en dibine kadar gitmelisiniz. Mağaradan çıktığınızda telefonunuzdan Quick Save yapın daha sonra Load Game ile kaydettiğiniz yere tekrar dönün ve tekrar mağaraya girin bomba atarın tekrar orada olduğunu göreceksiniz. Bu işlemi istediğiniz kadar yapabilirsiniz. 

Sınırsız Para


Haritada gösterilen bölgeye kadar yüzün veya tekne ile gidin, gittiğinizde olduğunuz yerin dibine kadar yüzün. Batmış bir uçak göreceksiniz. İçinde 12.000 $ olan bir çanta göreceksiniz. Çantayı aldığınızda başka bir karaktere geçin. Sonra tekrar çantayı aldığınız karaktere geçerek tekrar çantayı alın. Eğer çanta respawn olmazsa etrafında yüzüp öyle karakter değiştirin. Bu yöntemi istediğiniz kadar yapabilirsiniz. 

Anında Araç Tamir Etme


Aracın içinde oyunu "Quick Save" edin. Sonra menüden "Load" yapın. Bu kadar, oyun yüklendiğinde aracınız tamir edilmiş olarak karşınıza çıkacak. 

Sigorta Şirketi Tüyosu


Bol patlama olan bir göreve girmeden önce borsa da AugeryInsurance stock (AUG)'a paranızı yatırın. Görevde patlatabildiğiniz kadar araç patlatın. Görevden sonra hisseleriniz uçmuş olacak. 

Yayalarla Etkileşime Geçmek


Yayaların yanına giderek D-pad'in sağ tuşuna basarak yayalar ile etkileşime geçebilirsiniz.


"Assassinations" Görevlerinden Borsa Yardımı


Assassinations görevlerini yapmadan önce tüm karakterlerinizle telefonunuzla LCN'in sitesine girerek belirli hisseleri alırsanız görevden sonra o şirketin hissesi yükselecektir: 

The Hotel Assassination – Betapharmasuticals 
The Multi Target Assassination – Debonaire 
The Vice Assassination – iFruit 
Construction Assassination – Gold Coast Development 

Her Zaman Garajınızda Boş Bir Yer Bırakın


Garajınızda her zaman en az bir araç için boş yer bırakmanız sizin yararınıza olur. Eğer nadir bulunan bir araç bulursanız onu hemen garaja koymanız gerekir. Eğer bulduğunuz aracı garajın dışında bırakıp garaja girip bir araç çıkarmak isterseniz o, nadir bulunan araç ortadan kayboluyor. 

Lifeinvader İndirimleri ve Kampanyaları


Eğer Lifeinvader da bazı markaları "stalk" ederseniz size bazı bonuslar sunuyorlar. Bunlardan bazıları: 

Elitas Travel (ElitasTravel.com dan yaptığınız ilk alışverişinizde %10 indirim) 
Herr Kutz Barber (İlk saç kesiminiz ücretsiz) 
InkInc. (İlk dövmenizi ücretsiz yaptırın) 
Legendary Motorsport (Sitesinden yaptığınız ilk alışverişinizde %10 indirim) 
Los Santos Customs (Bir kereliğine aracınızı ücretsiz boyatın) 
Redwood Cigarettes (Hastahaneden ilk taburcu edildğinzde %10 indirim) 
Sprunk (Bir kutu bedava Sprunk kazanın) 
Warstock Cache & Carry (Sitesinden yaptığınız ilk alışverişinizde %10 indirim) 

Tüm Oyun Boyunca Ammu-Nation İndirimi


Eğer ucuz fiyata mermi veya silah almak istiyorsanız yapmanız gereken Ammu-Nation dükkanının arkasındaki atış poligonuna gitmelisiniz. Tüm challengeları Gold olarak tamamladığınızda her şeyi %25 indirimli alabiliyorsunuz. Eğer tüm challengeları Silver veya Bronze olarak bitirirseniz yine de %15 ve %10 indirim alıyorsunuz. 

Karakterlerin Araçlarını Modifiye Etmek


3 karakterin de kendine özel, varsayılan araçlarını modifiye ederseniz her zaman modifiyeli olarak karakterin yanında kalırlar. 

Karakter Seçme Panelindeki Sayılar


Karakter seçme panelinde her karakterin resminin üstünde yazan sayılar karakterlere özel aktivite veya görevleri belirtir. 

Polis Farkındalık Göstergesi


Polislerin sizin yerinizi veya onlardan gizlendiğinizi öğrenmek isterseniz HUD'daki karakter işaretine bakmanız yeterli. Eğer gri renkteyse onlar sizin nerede olduğunuzu ve gizlendiğinizi bilmiyorlar demektir. Fakat eğer beyaz renkteyse sizin nerede olduğunuzu ve tehlikede olduğunuzu belirtir. Bunu araç değiştirerek veya çalılıklara saklanarak gri yapabilirsiniz. 

Hızlıca Kurşun Satın Almak


Ammu-Nation'da silahınıza tek tuşla alabildiğiniz kadar kurşun almak isterseniz kurşun sekmesine gelip kare/X tuşuna basıp satın almanız yeterli. 

Radyodan Borsa Tüyoları


Bazı radyoları iyi dinlerseniz borsada işinize yarayacak tavsiyeler verebilir.(Şu markanın yeni ürünü yarın çıkacak gibi.) 

Aranma Seviyesini Yok Etmek


Los Santos Customs'a polisler görmeden girip aracınızın rengini değiştirdiğinizde aranma seviyeniz yok olur. Ayrıca bir görevi tamamladığınızda/başladığınızda da aranma seviyeniz yok olur. 

Toplanabilir Eşyaların Yenilenmesi


Haritanın bazı yerlerinde gizlenmiş silahlar, zırhlar, şarjörler vb. onları aldıktan 45 dakika sonra aynı yerde respawn olurlar. 

Dükkan Soymak


Marketlerin içine girip doğrudan kasiyere silah doğrultabilirsiniz. Bazen size karşı koymaya çalışsalar da genellikle paraları hemen sökülüyorlar. Fakat kıyafet dükkanları vs. mağazalarda silah çekemiyorsunuz bunu yapmak için dükkana girip kapıyı kapatmalısınız daha sonra dışarı çıkmalısınız fakat tamamen değil. Kapı dışa doğru açılmalı ve karakterin bir ayağı dışarıda bir ayağı içeride olmalı böylece silah çekip kasiyere kitlenip ona yaklaşabilirsiniz böylelikle o tür dükkanları da soyabiliyorsunuz. 

Ekstra Tüyo: Kapının sizin ardınızdan iyice kapanmasını bekleyin böylelikle polisler peşinize daha geç düşer. 

Zırhın Gözükmesi


Eğer oyunda normal tişört giyiyorsanız içinizdeki zırh/çelik yelek gözükebiliyor.


Uzay Aracı


Omega Stranger'dan aldığınız "Far Out”den sonra haritanın farklı yerlerinde uzay gemisi parçaları bulunabiliyor. Fakat Omega Stranger a ulaşmak için "Fame or Shame" görevini bitirmiş olmanız gerekiyor. 50 uzay gemisi parçasını topladıktan sonra uzay aracı kullanabilir olacak. 

Sessizce Araba Çalmak


Eğer Stealh modda(sol analog tuşuna basarak Stealth moda girebilirsiniz) aracın yanına gelip araca binerseniz karakter ses çıkarmadan(cam kırmadan vs.) araca binebilirsiniz. 

Jet Çalmak


1- Franklin'i seçip çok hızlı bir araçla askeri üsse dalın. 
2- Üsse hangarların yakın olduğu kapıdan dalın. 
3- Girdiğinizde Franklin'in özel yeteneğini kullanarak dönüşler yaparak Jet in olduğu hangara girin 
4- Hangarların içinden alırsanız ölme riskiniz daha çok azalacaktır 
5- Jeti aldığınızda Trevor'un hava alanına indirin ve Trevor'ı seçerek gelip Jet'i hangarınıza koyun. 

Borsa da Ucuza Alıp Pahalıya Satmak


Daha önce bahsettiğimiz işlemleri satın alacağınız şirket için uygularsanız hissesi düşerek ucuzlayacaktır. Böylece daha ucuza hisse alabilirsiniz fakat hisseleri yükseltmek daha zor olacaktır. 

Fotoğrafın Çekildiği Yer


Eğer daha sonra gelmek istediğiniz bir yerin fotoğrafını çekerseniz daha sonra bu fotoğrafa bakarak nerede çekildiğini öğrenebilirsiniz. 

Boş Arazide Kalmak


Eğer karakteriniz boş bir arazide kaldıysa başka karaktere geçip arazide kalan karakterinizi arayın. Böylece karakteriniz boş araziden başka bir yere spawn olacak. 

Polislerden Kurtulmak İçin Araç Değiştirin


Eğer polisler sizi görmeden aracınızı değiştirirseniz sizin yerinizi bilmedikleri için yanlarından geçseniz bile(çok yaklaşmamak kaydıyla) sizi tanıyamayacaklar. Sadece polislerden kurtulana kadar yasalara uymaya çalışın(!) 

Yakalamak


Eğer birini koşarak yakalamaya çalışıyorsanız, zıplayın ve havadayken O/B ye basın. Böylelikle karakteriniz kendini yere bırakarak yakalamaya çalıştığınız kişinin üstüne düşecek. 

Truffade Adder veya Başka Hızlı Bir Araç Bulmak


Eğer hızlı bir araç arıyorsanız Rockford Hills'e gidin. Resimde gösterilen yerde her zaman bir nadir bulunan bir araba veya Truffade Adder bulunur. Fakat genellikle Truffade Adder yani oyundaki en hızlı araç orada bulunur. 

Tır Römorku Kullanarak Polislerden Kurtulmak


Eğer arkasına römork bağlı bir tır kullanıyorsanız ve peşinizde polisler varsa doğru zamanda D-pad'in sağ tuşuna basarak römorku bırakarak polislerin yolunu kesebilirsiniz. 

İnternet Üzerinden Araç Satın Almak


Karakterlerimize internet üzerinden araçlar satın alabiliyoruz bu araçlar tiplerine göre garajlara/limanlara/hangara/helikopter pistlerine gidiyor. 

Araç satın alabileceğiniz siteler: 

http://www.elitastravel.com 
http://www.legendarymotorsport.net 
http://www.warstock-cache-and-carry.com 
http://www.docktease.com 
http://www.pandmcycles.com 
http://www.southernsanandreassuperautos.com 

Ev Satın Almak


GTAV'te ev satın alma özelliği olmasa da GTAOnline'da bu site üzerinden ev satın alabileceğiz. 

Mülk Satın Almak


Şehrin belirli bölgelerinde satın alınabilecek karakterimize haftalık kira ve rastgele küçük görevler veren mülkler mevcut. Örnek olarak Downtown Cab. Co.'yu satın alarak ücretsiz gezintiye çıkabiliriz. 

Yolcu Uçaklarını Sürmek


Yolcu uçaklarının iniş takımlarının yanına gidip araca binme tuşuna basarak binip sürebilirsiniz.


Hava alanında Aranma Seviyesini Azaltmak 

                                    Flyuslogo.png

Eğer hava alanında bir hangar satın alırsanız, polisler sizi hava alanına girdiğinizde aramaz.


Zor Durumda Ammu Nation Desteği İçin
Peşinizde polis varsa ve yakınlarınızda Ammu-Nation varsa, içeri girerseniz dükkan sahibi bir taramalı tüfek ile size yardım edebiliyor.


PS3 İçin Atomic Blimp Kodu Hatası


Eğer GTAV'i ön sipariş yaptıysanız ve kodu PS Store'da girdiğinizde "Geçersiz Kod" veya "Daha Önce Kullanılmış Kod" gibi hatalar alıyorsanız Sony'nin sitesine giriş yaptıktan sonra kodunuzu girdiğiniz taktirde PS3 üzerinden PS Store'a girip kolayca indirebilirsiniz. 

Ultimate Map


Reddit kullanıcısı Stabyourself'in yaptığı tamamen oyun içinden alınmış görüntülerle hazırlanan 6,000x8,000pxlik Los Santos ve Blaine County haritası(14.3 MB). 
Son Düzenleme: 01.02.2016, 15:01:25, Düzenleyen: x60.
Önceki Konu Sonraki Konu

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi