GTA 6 da Amerika'da Geçecek!


Off Topic    Konuyu Açacağın Bölüm Yoksa Konunu Buraya Açabilirsin :)

Yazar: sonerq26    0 Yorum    158 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 29.03.2016, 10:28:47 #1
sonerq26 BLACKSTOCK
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:334 Konuları:117 Kayıt Tarihi:21.10.2015 Rep Puanı: 23

Resim http://i.hizliresim.com/3LOllj.jpg
GTA 5'în artık popülaritesinin yavaş yavaş kaybolmasının ardından GTA 6 hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı.


GTA 5  hala yeni gibi düşünülse de ilk konsollara çıkışını 3 yıl önce yapmış olması ve 2013 yapımı oyun olması teknik olarak artık eski diyebileceğimiz bir oyun haline geldiği söylenebilir. Hal böyle olunca da yavaş yavaş gözler GTA 6'yı aramaya ve söylentiler de yerini bu oyuna bırakmaya başladı.

Şimdiye kadar 3 ayrı söylenti ve beklenti elimizde mevcut. Bunlardan ilki ve en dikkat çekici olanı ise kadın bir ana karaktere sahip olacağımız yönünde. Yıllardır satış rekorları kıran bu GTA serisinde her zaman erkek karakterleri yönettiğimiz oyunda bu sefer bir sürpriz ile kadın karakterler görme ihtimalimiz oldukça yüksek.Resim http://i.hizliresim.com/0n0pWV.jpg

Bunun dışında da Tokyo konusu vardı. Her zaman Amerika Birleşik Devletleri topraklarında geçen GTA serisi için bu sefer farklılık yaparak Japonya'nın mega kenti Tokyo'da geçebileceği söyleniyordu. Son konu ise farklı bir senaryo yapısı olacağıydı. Yani alışılagelmişin dışına GTA 5 ile 3 karakter üzerinden giderek çıkan Rockstar Games, bu sefer daha başka bir senaryo ile karşımıza çıkabilir.

Resim http://i.hizliresim.com/Rkgp8o.jpg


Fakat ortaya çıkan detaylar ile Tokyo konusu olmayacak gibi görünüyor. Sebebi ise Tokyo'nun neredeyse dünyanın en karmaşık şehircilik yapısına sahip olması, dar sokaklar dahil çok fazla karmaşanın ve tabiki acayip kalabalık bir yapıda olması işi zora sokacağa benziyor. Bunun yanı sıra yılların GTA'sı gidip Sleeping Dogs havasına bürünmesi de tepki görebilir. Son olarak da GTA serisini sevdiren detaylardan biri oyundaki Amerikanların rahatlığı ve gangster yapısı. Bu durum ise özellikle Japonya gibi bir yerde çok farklı.

Yani evet gangster konusu ele alınabilir, fakat Japon halkının yaşayış biçimi GTA serisine ters düşecek bir durumda. Bu tarz nedenlerden ötürü de GTA'nın ABD dışına çıkma ihtimalini yok denecek derecede azalttı. Ancak hala resmiyet yok tabiki.

Bakalım, 2019 yılında çıkması beklenen GTA 6'da bizleri ne gibi sürprizler bekliyor olacak.Kullanıcı İmzası
                                                         
      Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

                                                       
                 
                                                                                                                                                                                            SonerQ26 WasHere.


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi