Google Play Store Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü


Mobil Cihazlar   

Yazar: AlpBenjamins    0 Yorum    595 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 08.02.2016, 12:02:34 #1
AlpBenjamins Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:269 Konuları:118 Kayıt Tarihi:28.11.2015

5MYmaR.png

Bir Çok Aandroid Kullanıcısının Problemi Olan Google Play Store’nin çalışmayı durdurmasıdır.Bunun başlıca sebeplerinden telefonun dikkat edilmeden şarjı bitmiş ise daha sonra yeniden başlattığınızda tarih ve saatin değişmesidir yada yere düşülen telefonun arka kapağı ve bataryası çıkmış ise cihazı yeniden başlatıyorsanız takıp cihaz tarih, gün ve saat değişmiş oluyor.Bir çok kullanıcı da bunun dikkatine varmadığı için sürekli Google Play Store Çalışmayı Durdurdu hatasıyla karşı karşıya kalıyor.

İlk adımda Menü > Ayarlar > Sistem > Tarih ve Saat kısmına giriyoruz.Sonra saati ve tarihi güncel haline getiriniz.Hatanızın çözülmüş olmuş gerekiyor.Not: Eğer sorun çözülmediyse bir başka yol daha deniyebilirsiniz;Menü > Ayarlar > Cihaz > Uygulamalar > Google Play Hizmetleri > Önbelleği Temizle işlemini yapmanız tavsiye olur eğer bunu yaptıktan sonra da düzelmiyorsa telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürünüz.


Clash Of Clans Hatasının Çözümü

Akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmez oyunlarından biri olan Clash of Clans oyununda özellikle Android cihazlarda zaman zaman bazı sorunlar yaşanmaktadır.

Bunlar Maalesef Clash of Clans durdu hatası olabilir yada hata vermese bile aşırı yavaş çalışma sorunu olabiliyor.Birkaç basit adımda bu problemi çözebilirsiniz.

Dikkat!!: İşleme başlamadan önce oyunun bağlı olduğu google hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini bildiğinizden emin olun. Aksi taktirde köyünüze bir daha ulaşamayabilirsiniz!..


cocdurdu1.jpgAyarlar menüsüne girincocdurdu2.jpgcocdurdu3.jpgcocdurdu4.jpgcocdurdu5.jpgcocdurdu6.jpgcocdurdu7.jpgİşlem tamamlanmıştırSadece bu problem için değil, oyunun ağır çalışması yada geç yanıt vermesi gibi durumlarda da bu işlemleri uygulayabilirsiniz.

cocdurdu99.jpg
Önceki Konu Sonraki Konu

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi