Google Haritalar Çoklu Rota Özelliğine Kavuştu!


Genel & Off Topic    Konu Dışı , Eğlence-Muhabbet , Tanışma , Yarışma & Etkinlik Bölümü

Yazar: GardenWall    0 Yorum    54 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 31.07.2016, 14:05:38 #1
GardenWall EFSANE
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:181 Konu Sayısı:52 Üyelik Tarihi:17.11.2015 Rep Puanı: 41

Popüler navigasyon uygulamalarından birisi olan Google Haritalar, iOS işletim sistemi için güncellendi. Peki, güncelleme ile gelen çoklu rota özelliği ne işe yarıyor?
:00İmage
Akıllı telefonların vazgeçilmez navigasyon uygulamalarından birisi olanGoogle Haritalar için yeni bir güncelleme yayınlandı. 
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

iOS işletim sistemi için yayınlanan güncelleme, beraberinde bilgisayar sürümünde uzun süredir kullanılan çoklu rota özelliğini getiriyor. Normal şartlarda Google Haritalar’ı kullanırken, bulunduğunuz konumu ve gitmek istediğiniz yeri seçerek uygulamanın sizi yönlendirmesini sağlıyorsunuz.
İmage
Çoklu Rota Özelliği Ne İşe Yarıyor?
Ancak, kurye gibi sürekli farklı konumlara gitmek zorunda olan kişiler için her seferinde gitmek istenilen yeri işaretlemek zor bir hale geliyor. Çoklu rota özelliği ise, gitmek istediğiniz farklı noktalar için en uygun konumu tek seferde önünüze sunuyor.
bu-olur-mu-1.jpg
Güncelleme ile birlikte, Google Haritalar uygulamasında yer alan hatalar büyük oranda gideriliyor. Google Haritalar'ın güncel versiyonunu, iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlarınıza App Store üzerinden yükleyebilirsiniz.Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir