Google Chrome Tarayıcısını Hızlandırmak İçin 5 İpucu


Arama Motorları   

Yazar: Jakies    1 Yorum    190 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 01.02.2016, 17:55:55 #1
Jakies Perfect
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:376 Konu Sayısı:77 Üyelik Tarihi:25.12.2015 Rep Puanı: 40

1- Adres çubuğuna chrome://flags yazın ve açılan yerin sağ üst tarafında bulunan varsayılan değerlere sıfırla düğmesine basın. Faydası olmazsa buradan gene bazı araçları kapatabilirsiniz. Dikkatli olmanız önerilir aksi halde yanlışla tüm verilerinizi silebilirsiniz.

2- Eğer fazla eklenti kullanıyorsanız ayarlar sayfasından uzantılara gelerek etkin tikini kaldırın. İşinize yarayacak zamanlarda tekrar tike basarak aktif edebilirsiniz. Fakat gereksiz görüyorsanız çöp simgesine basarak kaldırın.

3- Çok fazla sekme açtığınızda kasılmalar ve donmalar yaşamanız muhtemeldir. Ancak Chrome’un bu konuda ”Yığılı Sekmeler” adı altında kullanıcılarına sunduğu çok güzel bir özellik var. Yığılı sekmeler’i yine about:flags sayfasından aktif edebilirsiniz.

4- Ayarlar sayfası üzerinden gelişmiş senkronizasyon butonuna basın ve şifreler tikini kaldırın. Ancak unutmamanız gereken bu nokta, bu işlem ön belleğe alınan şifrelerin kaydedilmesini önleyecektir.

5- Sağ üst köşede bulunan üç çizgiye basın ve ayarlar ekranına gelin. İmleci aşağı doğru çekin ve gelişmiş ayarları göstere basın. En alt tarafta bulunan ayarları orjinal hale getir butonunu kullanın. Bu işlem browser ayarlarınızı varsayılan değere getirmeye yarar.

Kullanıcı İmzası
İmage

Paylaşım Tarihi: 26.02.2016, 12:37:19 #2
BlackOps We Are The Anonymous
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:211 Konu Sayısı:52 Üyelik Tarihi:27.12.2015 Rep Puanı: 7

Konu Yardımcı Oldu Teşkkür Ederim ...

Kullanıcı İmzası
İmage


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir