General Mobile Discovery 2 Mini Format Atma


Mobil Cihazlar   

Yazar: TolgaMH    0 Yorum    338 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 09.02.2016, 21:37:47 #1
TolgaMH C++ VB.NET C# -- MYX
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:386 Konuları:89 Kayıt Tarihi:03.01.2016

W1mXOq.jpg
Telefonlarınızın bazen ağır çalışması, istediğiniz performansı elde edememenize neden olmaktadır. Bunun en belirgin başlıca faktörü ise güvenilir olmayan kaynaklardan indirdiğiniz uygulamalar olabilmektedir. Eğer General Mobile Discovery 2 Mini telefonunu kullanıyorsanız ve bu doğrultuda canınızı sıkan bir problem ile yüz yüzeyseniz cihazınıza format atmanız gerektiğini bilmelisiniz.


Eğer bunu nasıl yapabileceğinize dair bilgi sahibi değilseniz, o zaman sizlere özenle hazırlanmış olan format atma programlarına hemen sitemiz içerisinde görebileceğiniz ve araştırabileceğiniz bilgisini de verelim. Dilediğiniz her an kusursuz bir şekilde hizmet almak adına sizlerde bu konuda gerekli adımları atabilirsiniz. Yeniden hızlı, akıcı ve sorunsuz bir telefon kullanmak adına işinizi şansa bırakmamanız gerektiğini de söyleyelim.

General Mobile Discovery 2 Mini Format Atma ile olası tüm virüslerden kurtulabilir ve adeta telefonunuzu ilk günkü performansına eriştirebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olacak tüm uygulama ve programlar için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Tamamen bedava olan ve aynı zamanda ücret ödeyerek satın alabileceğiniz hizmet için sadece bir tık kadar yakınınızda yer aldığımızı da belirtelim. 

İşinize yarayan, % 100 güvenilir ve zararsız bu uygulama çeşitleri ile sizlerde format atma sürecini hemen başlatabilir ve temizlik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Daha pek çok program ve yenilikler için online platformun en uğrak durağı olan sitemiz ile sizlerde bu yönde taleplerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız.

General Mobile Discovery 2 Mini telefona format atmadan önce yapılması gerekenler
1-Telefonun içindeki resim, müzik vs. mutlaka yedeğini alın.
2-Telefon rehberini yedekleyin
3-Pilini zi en az % 45 seviyesinde şarz edin.

General Mobile Discovery 2 Mini format Atma;
Menü>Ayarlar>Yedekle ve sıfırla>Fabrika verilerine sıfırla> Telefonu sıfırla> Herşeyi sil adımlarını takip ederek format işlemi başlamış olur. Telefon kapanıp açıldığında format atılmış olur
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi