Galaxy S6 için Android 6.0 Güncellemesi Çıktı!


Mobil Cihazlar   

Yazar: Azrail    0 Yorum    153 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 31.01.2016, 13:13:24 #1
Azrail Because.
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:535 Konuları:55 Kayıt Tarihi:24.01.2016 Rep Puanı: 75

Samsung, Galaxy S6 edge ve Galaxy S6 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini resmen yayınladı. Güney Kore'de başlatılan güncellemenin detayları haberimizde.

galaxy_s6.jpg

Uzun zamandır Marshmallow güncellemesi bekleyen Samsung kullanıcıları, nihayet güncelleme haberine kavuştular.

LG ve HTC'nin hızlı Marshmallow güncellemelerinden sonra 2016'nın 2. ayı itibariyle güncellemelere başlayan Samsung, Galaxy S6 edge ve Galaxy S6 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi çıktıGalaxy S6 için Android 6.0 Marshmallow Kore'de

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy S6 ailesi için Marshmallow güncellemesini sunacağını duyurmuştu. Beta programında bir süredir yer alan bu güncelleme, ilk olarak Güney Koreli Galaxy S6 ve S6 edge kullanıcılarına sunuldu.


Yakın zamanda Note 5 ve Galaxy S6 edge+ için de Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini sunacak olan Samsung, güncellemeyi kısa süre içerisinde diğer ülkelerdeki kullanıcılarına da sunacak.

samsung-galaxy-s6.jpg

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi neler sunuyor?

Güncellemeyle beraber daha akıcı ve daha sade efektlere kavuşan yeni arayüz, kilit ekranında yeni özelleştirmeler sunuyor.


Hızlı ayarların yapıldığı panel için de yeni renk seçenekleriyle kullanıcılarının karşısına çıkan Samsung, uzun zamandır klasör içerisine direkt olarak uygulama ekleme seçeneğine de bu güncellemede yer veriyor.

Kamera tarafında deklanşör hızını ayarlamaRAW formatında fotoğraf çekme gibi yeniliklere yeren veren güncelleme, genel bir stabilizasyon düzenlemesini de beraberinde getiriyor. Daha akıcı bir halde çalışan sistem içerisinde, izinleri detaylandırma seçeneğine de yer verilmiş.

Not=Alıntıdır

Kullanıcı İmzası
En Karanlık Gece Bile Sona Erer ve Güneş Yeniden Doğar.


Adama Adam Gibi Davranırız.

Keşke Mallara Zam Gelsede Kendilerini Ucuza Satmasalar.

Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi