Galaxy Note 6 Ne zaman Çıkıcak?


Mobil Cihazlar   

Yazar: Azrail    0 Yorum    165 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 30.01.2016, 20:39:33 #1
Azrail Because.
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:535 Konuları:55 Kayıt Tarihi:24.01.2016 Rep Puanı: 75

Samsung Galaxy Note 6 Ne Zaman Cıkacak ? Bu sorunun tam cevabı

Samsung firması Note serisinde güzel bir başarı yakalamıştı. Note 6 ile de bu seriyi sürdürüyor. Galaxy Note 6 çıkış tarihi gün geçtikçe yaklaşıyor. İleride teknolojide tasarlanan cihaz için Türkiye’de şimdiden hazır müşteriler bulan Samsung Galaxy Note 6 cihazı çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak.Galaxy Note serisinde güçlendirilmiş hafıza ve işletim seçenekleri kullanmaya devam ediyor. Note 5 telefonu için 4 GB Ram kullanılmıştı. Galaxy Note 6 için ise beklenti 8 GB Ram kullanılması yönünde. Samsung marka akıllı telefon kullananlar 32 ve 64 GB hafıza seçeneklerinde ise sonradan arttırma özelliği bekliyor. Note 5 serisinde ve önceki modellerde MicroSD kullanılmadığı için harici hafıza kullanılamamıştı.


Samsung Galaxy Note 6 cihazının çıkış tarihi ve satışa sunulması 2016 yılının Aralık ayı içinde olması bekleniyor. Türkiye’de herhangi bir haber yayınlamayan Samsung firmasının İngilizce kaynaklarda erişilen bilgiler 2016 Aralık ayını işaret ediyor.

Galaxy Note 2 ve Galaxy Note 3 modelleri 10 milyon ve 30 milyon satmıştı. Bu rakamlara ulaşan SamsungNote 4 ve Note 5 serilerinde büyük ilgi görmüş ve beklentileri boşa çıkarmamıştı. Galaxy Note 6 için ise daha büyük bir beklenti oluştu. Firma bu noktada devreye girerek beklentileri karşılayabilecek nitelikte cihaz üretmek için çalışıyor. 2015 yılında Note 5 telefonu piyasaya girerken 2016 yılının sonuna doğru da Galaxy Note 6 satışa sunulacak. Aradaki zaman farkı yaklaşık olarak 1 yıl. Bu da çalışmak ve daha iyisini üretmek için uzun bir süre. Galaxy Note 6 cihazı bomba bir yazılım ve tasarım için hazırlanıyor.


Galaxy Note 6 cihazında öncekilerden farklı ve kaliteli olarak; ön ve arka kamera özellikleri, daha ince ve zarif bir görünüm, güçlü işletim sistemi, hızlı çalışması için 8 çekirdeğe kadar işletim sisteminin yanı sıra hızlı ve donmalara karşı %100 çözüm olabilecek 8 GB Ram modeli ile Samsung piyasaya hakim olmaya hazırlanıyor. Bu cihaz ile birlikte S7 modelinin de satışa sunulacağı duyulduktan sonra Samsıung dünya üzerinde büyük bir etki yaratacak ve büyük bir alan kazanacak.Not=Bilgiler Alıntıdır

Kullanıcı İmzası
En Karanlık Gece Bile Sona Erer ve Güneş Yeniden Doğar.


Adama Adam Gibi Davranırız.

Keşke Mallara Zam Gelsede Kendilerini Ucuza Satmasalar.

Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi