Fake GPS ile Tinder'ın Ücretli Versiyonunu Beleşe Getirin!


Mobil Cihazlar   

Yazar: Kaptanx    0 Yorum    232 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 31.12.2015, 11:21:14 #1
Kaptanx Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:62 Konuları:19 Kayıt Tarihi:12.12.2015 Rep Puanı: 131

fake-gps-ile-tinder-in-ucretli-versiyonu...05x290.jpg

Fake GPS sayesinde Tinder’ın ücretli olan Tinder Plus’taki konum kaydırma mevzusunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tinder’ın bir ay için 44,89 TL ödeme talep ettiği Tinder Plus versiyonunu beleşe getirmenin bir yolu var. GooglePlay’de ücretsiz olarak indirmeye sunulan Fake GPSuygulaması sayesinde Tinder’ın ücretli versiyonunda yer alan ‘konum kaydırma’ özelliğini kullanabilirsiniz.

Şimdi bunu nasıl yapabileceğinizi anlatayım. Öncelikle Fake GPS uygulamasını şuradaki bağlantı üzerinden indirip cihazınıza yüklüyorsunuz. Ana ekranın sağ üst köşesindeki 3 noktaya tıklayın. Search > Locationsıralamasını takip ederek dünya üzerinden istediğiniz bir yeri seçin.

Bunu yaptıktan sonra muhtemelen daha önce kullanmış olduğunuz için Tinder’ın birikmiş ön belleğini temizleyin. Telefonunuzdaki Ayarlar > Genel > Uygulamalar sıralamasını takip edip Tinder’ı bulun ve ön belleğini temizleyin. Daha sonra Tinder’daki ‘Keşfet Tercihleri’ bölümünden arama ayarlarını istediğiniz gibi tekrar belirleyin ve profilin güncellenmesini bekleyin. Hemen olmasa da 5-10 dakika içerisinde güncellenecek olan Tinder’daki ‘konum kaydırma’ özelliğini bu şekilde kullanabilirsiniz.

fake-gps-3.jpg

Yalnız şunu belirtmem gerekiyor: Elbette Tinder Plus’taki tüm özellikleri bu şekilde kullanamazsınız. Yalnızca bulunduğunuz konumu kaydırıp farklı lokasyon tercihini genişletebiliyorsunuz. (özellikle yurt içi ve yurt dışında sürekli olarak gezmek zorunda kalan kişilerin çok işine yarayacak)
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi