Facebook Profil Videosu Özelliği, Daha Fazla Android Kullanıcısı için Sunuldu!


Facebook   

Yazar: sonerq26    0 Yorum    131 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 23.03.2016, 21:16:36 #1
sonerq26 (̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:217 Konu Sayısı:88 Üyelik Tarihi:21.10.2015 Rep Puanı: 14

İmage
Facebook'un ilk kez geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu 7 saniyelik profil videosu özelliği Android platformunda yaygınlaşıyor. Sınırlı sayıda Android kullanıcısının sahip olduğu özellik şimdi daha fazla kullanıcıya sunuldu.
Dünyanın en büyük sosyal ağı[b] [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]’un ilk kez geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu “Profil Videosu” özelliği giderek yaygınlaşıyor. 7 saniyelik videoları profil fotoğrafı olarak kullanma olanağı sağlayan bu özellik öncelikle[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!] platformunda sunulmuş, ardından sınırlı sayıda[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!] kullanıcısı bu özelliğe kavuşmuştu.
[/b]

 Daha Fazla Android Kullanıcısı İçin Yayınlandı
Android Police sitesinin verdiği bilgiler, yeni özelliğin birkaç gündür daha geniş bir [b]Android kullanıcı kitlesine ulaştığı yönünde. Güncelleme sunucu taraflı gerçekleştiği için, kullanıcıların bazıları henüz bu yenilikten habersiz.  Facebook’un sessiz sedasız sağladığı “Profil Videosu” özelliğinin birçok Android kullanıcısı tarafından bildirilmesi, şirketin özelliği tüm kullanıcılar için sunmasına az bir zaman kalmış olabileceğini düşündürüyor.[/b]
İmage
Profil Videosu Özelliği Nasıl Kullanılır?

[b]Facebook
’un yeni özelliğini daha önce fark etmediyseniz uygulamanızı kontrol etmenizi öneririm. “Profil Videosu” özelliğinin sunulup sunulmadığını anlamak için uygulamaya girerek Facebook profil fotoğrafınıza dokunmanız yeterli. Eğer özellik sizin için aktif durumdaysa “Yeni bir profil videosu çek”seçeneğini göreceksiniz. Her ne kadar yeni özellik sunucu taraflı güncelleme şeklinde sunulsa da,Facebook uygulamanız güncel değilse bu özelliği kullanamama durumunuz olabilir. Bu nedenle, uygulamayı son sürüme güncelledikten sonra denemeniz daha doğru olacaktır. Yine de yeni özelliği göremezseniz, şu an için beklemekten başka yapacak bir şey yok. Özelliği çoktan beri kullananlar ise çok şanslı, onlar Mark’ın seçilmiş kişileri!
[/b]

Kullanıcı İmzası
                                                                                                                        İmage                           İmage

         NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
                         
                                                                    Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir