Facebook Profil Videosu Özelliği, Daha Fazla Android Kullanıcısı için Sunuldu!


Facebook   

Yazar: sonerq26    0 Yorum    146 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 23.03.2016, 21:16:36 #1
sonerq26 BLACKSTOCK
Süper Üye
Status: Çevrimiçi Yorumları:335 Konuları:118 Kayıt Tarihi:21.10.2015 Rep Puanı: 23

Resim http://cdn.webtekno.com/article/15594/preview/facebook-profil-videosu-ozelligi-daha-fazla-android-kullanicisi-icin-sunuldu-705x290.jpg
Facebook'un ilk kez geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu 7 saniyelik profil videosu özelliği Android platformunda yaygınlaşıyor. Sınırlı sayıda Android kullanıcısının sahip olduğu özellik şimdi daha fazla kullanıcıya sunuldu.
Dünyanın en büyük sosyal ağı[b] Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın’un ilk kez geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu “Profil Videosu” özelliği giderek yaygınlaşıyor. 7 saniyelik videoları profil fotoğrafı olarak kullanma olanağı sağlayan bu özellik öncelikleSitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın platformunda sunulmuş, ardından sınırlı sayıdaSitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın kullanıcısı bu özelliğe kavuşmuştu.
[/b]

 Daha Fazla Android Kullanıcısı İçin Yayınlandı
Android Police sitesinin verdiği bilgiler, yeni özelliğin birkaç gündür daha geniş bir [b]Android kullanıcı kitlesine ulaştığı yönünde. Güncelleme sunucu taraflı gerçekleştiği için, kullanıcıların bazıları henüz bu yenilikten habersiz.  Facebook’un sessiz sedasız sağladığı “Profil Videosu” özelliğinin birçok Android kullanıcısı tarafından bildirilmesi, şirketin özelliği tüm kullanıcılar için sunmasına az bir zaman kalmış olabileceğini düşündürüyor.[/b]
Resim http://cdn.webtekno.com/custom/images/1-mark/Screenshot_20160321-092734-2.png
Profil Videosu Özelliği Nasıl Kullanılır?

[b]Facebook
’un yeni özelliğini daha önce fark etmediyseniz uygulamanızı kontrol etmenizi öneririm. “Profil Videosu” özelliğinin sunulup sunulmadığını anlamak için uygulamaya girerek Facebook profil fotoğrafınıza dokunmanız yeterli. Eğer özellik sizin için aktif durumdaysa “Yeni bir profil videosu çek”seçeneğini göreceksiniz. Her ne kadar yeni özellik sunucu taraflı güncelleme şeklinde sunulsa da,Facebook uygulamanız güncel değilse bu özelliği kullanamama durumunuz olabilir. Bu nedenle, uygulamayı son sürüme güncelledikten sonra denemeniz daha doğru olacaktır. Yine de yeni özelliği göremezseniz, şu an için beklemekten başka yapacak bir şey yok. Özelliği çoktan beri kullananlar ise çok şanslı, onlar Mark’ın seçilmiş kişileri!
[/b]

Kullanıcı İmzası
                                                         
      Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

                                                       
                 
                                                                                                                                                                                            SonerQ26 WasHere.


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi