Facebook Beğeni Hilesi Yapımı // 13.06.2016


Facebook Oyun Hile & Hack    Facebook Oyun hileleri,Facebook Oyun Hilesi,Facebook Oyun hile,Facebook Oyun hack,Facebook Oyun oyun hilesi,Facebook Oyun hacks,Facebook Oyun Hile 2016,Facebook Oyun hileleri 2016

Yazar: SpecialForces    0 Yorum    545 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 13.06.2016, 11:15:24 #1
SpecialForces ★★★★ SpecialForces ★★★★
Cezalı Üye
Status: Dışarıda Yorum Sayısı:260 Konu Sayısı:119 Üyelik Tarihi:30.05.2016

Facebook Beğeni Hilesi nasıl yapılır?
Hile yapmak için ne gibi araçlara ihtiyacımız var? Hile üvenli mi? gibi milyonlarca soru akıllarda dolanıyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden sorularınızı cevaplayalım.
Nasıl yapılıyor?
Beğeni hilesi için Facebook yardım topluluğunda yaptığımız araştırmalar ile önemli bilgiler elde ettik. Esasında Facebook beğeni hilesi diye bir şeyin tam olarak var olmadığını söyleyebiliriz. Yani, Facebook'ta istediğimiz kişilerin paylaşımlarımızı beğenmeye zorlamamız mümkün değil.
Güvenilir değil
Facebook beğeni hilesi için çeşitli sitelerde token yolu ile beğendirmeyapmak mümkün. Ancak bu sitelere üye olmak güvenli olmadığı için önermiyoruz.
Ayrıca bu sitelerde yaptığınız beğendirme işlemleri sonucunda, sizde tanımadığınız kişilerin paylaşımlarını istemeden beğeniyorsunuz.
Daha açık söylemek gerekirse, bu tip sitelerde sisteme üye olanların tamamı, birbirinin paylaşımlarını beğenmeye zorlanıyor. Yani Facebookbeğendirme hilesi güvenli olmadığı gibi kullanması mantıklı görünmeyen bir yöntem.
Facebook hesabınız kapanabilir!
Ayrıca Facebook'ta, beğeni hilesi yapanları tespit ettiği takdirde hesapları banlayabiliyor ya da belirli bir süre boyunca dondurabiliyor.
Bu nedenle hesabınızın güvenliği için doğru olan, paylaşımlarınızın beğenilebilirliğini arkadaşlarınıza bırakmanız ve güzel içerikler paylaşmaya devam etmeniz olacaktır.ORNEK BEĞENİ HİLESİ YAPIMI :

Video
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?
 Çalışıyor Stick Run Hilesi 20.10.2016

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir