Dword Vip Hack v6.9.4 Bilgilendirme Gerekli


Memory Mezarlığı    Forumda Gereksiz Bulanan veya Artık İşlevi Olmayan Konuların Taşındığı Kategori ( Bi Fatiha Okumadan Geçmeyiniz :) )

Yazar: KAMYONCU    0 Yorum    180 Görüntüleme
Konu Kapalı

Paylaşım Tarihi: 26.06.2016, 18:43:48 #1
KAMYONCU Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:108 Konuları:10 Kayıt Tarihi:24.06.2016 Rep Puanı: 69

Öncelikle merhabalar,
Forumda birkaç gündür çoğu konunun altında moderatörler ya da yetkili herhangi bir kişi tarafından görülmesini umduğum mesajım; ya görülmedi ya da dikkate alınmadı. Her iki şekilde de saygı duyuyorum. Yaptığınız hileler, açılan konular, yardımlaşmalar, etkinlikler vs vs geniş bi yelpazeye sahip bu forumda bulunmak çok güzel en azından sıradan bir üye olsam dahi MemoryHackers'a dahil olmak çok güzel. Ancak Wolftü Türk serverindeki arkadaşlarımızın hileyi oyunda üstünlük sağlamak yerine oyunun huzurunu bozma yönündeki eylemleri yüzünden, Wolftü Aeria serverlerinde oynamaktayım. Elbette bende ufak tefekte olsa çeşitli üstünlükler için güncel hilemiz olan Dword Vip Hack'i kullanıyorum. Ancak Wolftü Aeria serverlerinin hiçbirinde hile çalışmamaktadır. Yazılar yeşil olsa dahi hiçbirşekilde aktif olmamaktadır. Directx11 yada x9 gibi çeşitli önerilere gerçekten gerek yok. Çünkü alakası yok. Umuyorum en kısa zamanda bu konuya bi çözüm bulunur. Ve forum eski canlı günlerine geri döner. Uzun olduğu için okumamış olabilirsiniz; saygı duyarım.

Herkese iyi hileler, iyi forumlar.     
Saygılarımla

Kullanıcı İmzası
tumblr_mdyilfRbri1ryiwrlo1_500.gif
Ey Gönül ! ,  bunca dostun var iken elbet düşmanların da olacak. Ama imtihan bu ya bunca düşmanın dururken seni en sevdiğin dostun vuracak                    
                   
Önceki Konu Sonraki Konu

Konu Kapalı
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi