Düğün Dernek'ten Rekor Gişe!


Memory Mezarlığı    Forumda Gereksiz Bulanan veya Artık İşlevi Olmayan Konuların Taşındığı Kategori ( Bi Fatiha Okumadan Geçmeyiniz :) )

Yazar: ErdemMH    0 Yorum    180 Görüntüleme
Konu Kapalı

Paylaşım Tarihi: 02.01.2016, 22:22:51 #1
ErdemMH .
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:647 Konuları:122 Kayıt Tarihi:10.12.2015 Rep Puanı: 224

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Selçuk Öztekin'in başrolü paylaştığı Düğün Dernek 2: Sünnet Filmi Bir haftada tam 2 milyon kişi tarafından izlendi.

dugun-dernek-ten-rekor-gise.jpg

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolü paylaştığı Düğün Dernek Filmi Bir haftada tam 2 milyon kişi tarafından izlendi. Türk yapımı filmelerin izlenmelerine baktığımızda Düğün Dernek 2: Sünnet fiminin Star Wars: Güç Uyanıyor filmini 3'e katladığını gördük. 

Tüm dünya tarafından severek izlenen Star Wars serisinin son yapımı Star Wars: Güç Uyanıyor filmi vizyona girdiği ilk hafta verilerine göre Türk filmlerinin çok gerisinde kaldı. 
Sadece film serisi olarak değil bir zamanlar bilgisayar oyunu, çizgi roman, oyuncak veya televizyon dizisi serileri yapılan Star Wars filmlerinin son serisi Star Wars: Güç Uyanıyor 17 Aralıkta Türkiye'de Vizyona girdi. Vizyona girdiği ilk hafta 475.266 seyirci tarafından izlendi. İkinci hafta ise 743.358 kişi tarafından izlendi.

Star Wars'un izlenme verileri Türk yapımı olan Düğün Dernek 2: Sünnet'i geçemedi. Ayrıca ülkemizde, geçen yılın verilerine göre en çok izlenen 10 filmin 8'i Türk yapımı. Yani bu da demek oluyor ki ülkemizde, yerli yapım filmler daha çok seviliyor. 

Selçuk Aydemir’in yönettiği, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin’in başrollerinde oynadığı komedi türündeki Düğün Dernek 2: Sünnet filmi şuana kadar 5 milyona yakın izleyiciye ev sahipliği yaptı. 
Önceki Konu Sonraki Konu

Konu Kapalı
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi