Dropbox 3.0.3 (Mac


Mac    Mac işletim sistemi hakkında her şey bu kategoride :)

Yazar: sonerq26    0 Yorum    237 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 25.03.2016, 14:41:01 #1
sonerq26 BLACKSTOCK
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:333 Konuları:117 Kayıt Tarihi:21.10.2015 Rep Puanı: 23

Çevrimiçi ortamda dosyaları yedekleyerek farklı bilgisayar ve mobil cihazlar arası senkronizasyon sağlayan Dropbox, pek çok kullancının vazgeçilmezleri arasında. Oldukça pratik bir kullanımı olan Dropbox çapraz paltform desteği sayesinde belgelerinizi her yerden erişilebilir hale getiriyor.

Programı yükledikten sonra oluşturulan klasör içerisine istediğiniz dosyayı atın anında internete yüklensin. Ardından istediğiniz başka bir bilgisayara da direkt olarak aynı dosya eklensin. Dilerseniz bir çalışma grubu içinde ortak bir klasör yaratarak çalışma dosyalarını bu klasör üzerinden paylaşabilirsiniz. Farklı işletim sistemlerinde de çalışabilen Dropbox ile dosya senkronizasyonu gerçekten çok kolay.

2GB'lık bir ücretsiz depolama alanı yaratmanıza olanak tanıyan Dropbox sayesinde dosyalarınızı internet üzerinde de tutabilir ve gerektiği zaman indirebilirsiniz. Ayrıca Dropbox kullanan arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapmanızı da sağlayan yapısı sayesinde dosya paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Önemli! Dropbox 3 GB'lık ücretsiz depolama alanının yanı sıra belirli bir ücrete 100 GB'lık bir depolama alanı da sunuyor.

Kurulum: Dropbox'ı indirip kurduktan sonra bir üyelik yaratmanız gerekiyor. Bu üyelikten sonra isterseniz program üretici adresinden senkronizasyon klasöründe tuttuğunuz dosyaları da görüntüleyebilir, paylaşabilir ve hatta silebilirsiniz.

Kullanıcı İmzası
                                                         
      Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

                                                       
                 
                                                                                                                                                                                            SonerQ26 WasHere.


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi