ÇOK HIZLI PARA KAZANMA YÖNTEMİ


İnternet   

Yazar: prooyuncu    0 Yorum    258 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 27.05.2016, 22:02:51 #1
prooyuncu ★★★ÖMER★★★
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:400 Konuları:75 Kayıt Tarihi:06.01.2016 Rep Puanı: 91

Peki iş Ortaklığı programı ile nasıl para kazanabilirsin ?

Sitemizdeki videoları; sosyal medya hesaplarında paylaşarak ve ya paylaşımların sonucu otomatik olarak oluşan ekibine video paylaşmayı öğretip ekibinin toplam gelirinin %20'sine sahip olarak oturduğun yerden, evden, bilgisayardan, internetten rahatça para kazanabilirsin. Sitemiz basitçe; kolay para kazanmanın ve Network Marketing'in teknolojiye uyarlanmış halidir ancak tek farkla; Sitemiz'e kayıt olmak ve Sitemiz'i kullanmak TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.
Sitemiz'e kayıt olmak ve Sitemiz'in gelişmiş tüm fonksiyonel özelliklerini kullanmak tamamen ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Sitemiz kullanıcılarından herhangi birşey adı altında asla ücret talep etmez. Tam aksine Sitemiz, kullanıcılarına emeklerinin karşılığını ücret olarak veren gelişmiş ve sektörde lider sizlere para kazandıran bir sistemdir.
Sosyal Medya'da Video Paylaş & Kazan
Sitemiz'deki tüm videoları üye girişi yaptıktan sonra sana özel üretilmiş link ile paylaştığında her izleyici için para kazanacaksın ve bu istatistikleri "Hesabım" bölümünden görüntüleyebileceksin.
Sitemizde Canlı Yayın Yap & Kazan
Gelişmiş altyapımız ve sunduğumuz kesintisiz online hizmeti bir adım daha ileriye taşıdık. Sitemiz üzerinden canlı yayın yaptığında her izleyici için para kazanacaksın ve bu istatistikleri "Hesabım" bölümünden görüntüleyebileceksin.
Sitene *** Ekle & Kazan
Eğer bir web sitesi sahibiysen ve ziyaretçi sayında oldukça fazlaysa; üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümünden alacağın sana özel üretilmiş *** kodunu sitene ekleyerek yüksek gelir elde edeceksin ve bu istatistikleri "Hesabım" bölümünden görüntüleyebileceksin.
Kazançlar nasıl hesaplanıyor?
500 video gösterimi 1 TL
350 canlı yayın izlenimi 1 TL
1000 *** gösterimi 20 TL
%20 ekip geliri
Sistemimiz her bilgisayardan günlük 1 giriş kabül ederek gösterimleri, ekip gelirini ve toplam kazancını otomatik olarak hesaplıyor.
Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor?
Kayıt olduktan sonra tanımladığın banka, ininal kart veya mobil hesaba talep ettiğin ödeme her ayın ilk haftası içinde düzenli olarak aktarılır.
Kurumsal Üyelik & Doğrulanmış Profil
Günlük en az 20.000 ve üzeri izlenme sağlayabilecek iş ortaklarımıza ilgili iletişim kanallarından ulaşıp kendilerine özel bir fiyatlandırma belirleyebilir ve ilgili üyelerimizin profillerini doğrulayabiliriz. Bu doğrultuda kurumsal üyelik sahibi olan iş ortaklarımızın Sitemiz'den günlük kazancı minimum 250 TL ve üzeri olacaktır.

                                                                                                         TIKLA ÜYE OL

Kullanıcı İmzası
                                 [img=0x50]http://i.hizliresim.com/n7vAyB.gif[/img]
   [img=0x50]http://i.hizliresim.com/l1kQpE.gif[/img]
                                                               İyi olmak kolaydır. Zor olan adil olmaktır. 

                                                 PROOYUNCU
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi