Clash Of Clans Köy Düzeni İle Bilmeni Gereken 1 Bilgi


Diğer Popüler MMORPG Oyun Hile & Hack    MMORPG Oyun hileleri,MMORPG Oyun Hilesi,MMORPG Oyun hile,MMORPG Oyun hack,MMORPG Oyun oyun hilesi,MMORPG Oyun hacks,MMORPG Oyun Hile 2017,MMORPG Oyun hileleri 2017

Yazar: GameKing    0 Yorum    150 Görüntüleme
Konu Kapalı

Paylaşım Tarihi: 13.07.2016, 17:59:29 #1
GameKing Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:14 Konuları:11 Kayıt Tarihi:13.07.2016

Sadece cep telefonu üzerinden oynanan bir oyundur günlük öyle saatlerce verilen herhangi bir görev yok endinize bağlı olarak İstediğiniz zaman gelip oynayabilirsiniz her zaman size denk bir rakip bulunabilecek eğlenceli bir oyundur oyunda gelişmek için öncelikle okçu ve asker öğretmelisiniz üretilen askerler diğer köylere saldırarak iksir ve altın elde eder bu kaynaklar ile geliştirirsiniz.
Köyün en önemli kaynağı İlk başlarda altın ve kırmızı iksirdir ancak İlerleyen zamanlarda kara iksir devreye girer köyümüzü geliştirmek için önce inşaatçı kulübelerini çoğaltmanız gerekir maksimum inşaatı sayısına erken ulaşırsanız hızlı hızlı gelişirsiniz inşaatçı alabilmek için ister ücret ile isterseniz çevrede bulunan taşlar temizleyerek Yeşil elmas elde edersiniz.
[img=0x0]http://www.teknokavun.com/wp-content/uploads/2015/11/clash-of-clans-k%C3%B6y.jpg[/img]Ancak bu Belirli bir zaman alır köyünüzün duvarları güçlü olmalı ve köy binasını tüm geliştirmeleri bitmeden yükseltmelisiniz. Aksi halde rakiplerinize göre zayıf kalır ve gelen ganimet sayısı yüzde olarak azalır köy binasına 1 lwl atlattınız da diğer gelişecek her yeri geliştirmelisiniz geliştirilecek yer kalmadı anda tekrar köy binasını yükseltmelisiniz köy binası yükseltilirken askerleri ve geliştirme unutmayın.
Köy Düzeni; 
Köy düzenini dilerseniz savunma olarak ayarlayabilirsiniz. Ama gelişme aşamasında olan bir karakter, köy binasını dış köşelere koyarsa kupa kasmak için gelenler binayı yıkarak koruma almasını sağlar ve elindeki ganimeti muhafaza etmiş olursunuz.
Son Düzenleme: 13.07.2016, 18:02:17, Düzenleyen: GameKing.
Önceki Konu Sonraki Konu

Konu Kapalı
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi