Duyuru Ceza Sistemi


MemoryHackers - Duyurular, Haberler ve Bilgiler    Sitedeki Güncellemeleri, Haberleri Bu Kategoriden Takip Edebilirsiniz.

Yazar: #MorpHeus    1 Yorum    382 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde
Konu Kapalı

Paylaşım Tarihi: 09.07.2016, 17:52:40 #1
#MorpHeus #İlluminati Everywhere.
Admin
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:1,398 Konu Sayısı:23 Üyelik Tarihi:06.01.2016 Rep Puanı: 1,831

Saçma Yorum: Kullanıcı uyarı verilmeksizin 2 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise uzaklaştırma süresi artar.

Küfür: Küfrün dozajına göre 3 günden süresize kadar forumdan uzaklaştırma cezası verilebilir. (Yöneticilere yönelik hakaret durumunda ise forumdan direk uzaklaştırma cezası uygulanır.)

Kilitlenen Başlığı Başka Yere Açma: İlk seferinde uyarı cezası verilir, ikinci seferinde 7 gün uzaklaştırma, üçüncü seferinde ise süresiz uzaklaştırma cezası alır.

Forumda Birden Fazla Hesap Açma: Esas hesabı bir hafta uzaklaştırma alır, açılan diğer hesapları kapatılır.

Siyasi Propaganda ve Bölücü Faaliyetler:  Bu tür girişimlerde bulunan kullanıcıların hesapları süresiz kapatılır.

Özel Hayatın ve Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Eden Yazılar: İlk seferinde mesajları silinir ve kullanıcıya uyarı cezası verilir. Tekrarında ise 15 gün uzaklaştırma cezası, aynı durumun sürekliliğinde ise forumdan tamamen uzaklaştırılma cezası verilir.

Nick Kullanımı: Siyasi, uygunsuz veya anlamsız nick alındığı takdirde kullanıcı süresiz olarak uzaklaştırılır ve düzgün bir nick ile tekrar kayıt olması istenir. (Nicki sadece sayı ile olan üyelikler de geçersizdir.)

Rėklam Yapmak veya Yabancı Link Paylaşmak: Kullanıcı süresiz olarak uzaklaştırılır.

Rep Kasmak: Multi Hesap İle Rep kasmak yasaktır.Rep kasan kullanıcının repleri silinir 1 gün uzaklaştırılır.

Telif Hakkı İhlali: Kullanıcı süresiz olarak uzaklaştırılır.

İçerik Paylaşımı: Yasal Olmayan, Siyasi, +18, Trojan, Rat Vb. Zararlı İçerik Paylaşanlar Süresiz Olarak Uzaklaştırılır.

Tehdit, Taciz Edici Sözler ya da Davranışlarda Bulunmak: Kullanıcıya ilk önce %50 uyarı puanı eklenir, devam ederse 3 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise uzaklaştırma süresi artar.

Para Kazandıran, Link Kısaltma Kullanmak: Kullanıcıya ilk önce %50 uyarı puanı eklenir, devam ederse 1 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise uzaklaştırma süresi artar.

Saygısızlık: Kullanıcıya ilk önce %30 uyarı puanı eklenir, devam ederse 1 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise uzaklaştırma süresi artar.

Forum Kurucusu veya Adminilerden İzinsiz Satış: Satış yapan kullanıcının elinde kurucunun veya adminin iznine dair kanıt yoksa konu kilitlenir.

Forum Dışında Olan Bir Olayı Forum İçine Yansıtmak: Kullanıcıya ilk önce %20 uyarı puanı eklenir, devam ederse 1 gün uzaklaştırılır.

Kasten Yanlış Bölümlere Konu Açmak: Kullanıcıya ilk önce %20 uyarı puanı eklenir, devam ederse 1 gün uzaklaştırılır.

Kullanıcılara İftira Atmak, Yönetime Yalan Bilgi Sunmak: Kullanıcıya uyarı verilmeksizin 7 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.

Irk, Renk, Cinsiyet, Dil, Din Vb. Ayrımı: Kullanıcıya ilk önce %50 uyarı puanı eklenir, devam ederse 7 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise uzaklaştırma süresi artar.

Aynı Konuyu Bir Çok Kez Paylaşmak: Kullanıcıya ilk önce %20 uyarı puanı eklenir, devam ederse 1 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise uzaklaştırma süresi artar.

Referans Linkli: Referans linki dışında ayrı olarak orijinal link verilmedir.Sadece referans linkli paylaşım yapan Kullanıcıya ilk önce %20 uyarı puanı eklenir, devam ederse 1 gün uzaklaştırılır. Hâlâ devam ettirir ise uzaklaştırma süresi artar.

Sürekli Her Konuya Aynı Yorum Atmak: Kullanıcıya ilk önce %20 uyarı puanı eklenir, devam ederse 1 gün uzaklaştırılır.

Hide Eklentisi Kullanmak: Eklentiyi Kullanan Kullanıcıya İlk Önce %20 Uyarı Puanı Eklenir, Tekrarlar İse Forumdan 1 gün uzaklaştırılır. (Hide eklentisi sadece kurucu ve adminler tarafından önemli konular için kullanılacaktır.)

NOT: Bir Kural İhlal Ettiğinizde Yetkililer Gereken İşlemi Yapar. Eğer Siz Bu Kuralları İhlal Etmediğinizi Düşünüyorsanız Bir Başka Yetkili veya Yetkililerle İrtibata Geçip Cezanızın Kaldırılması Konusunda Talepte Bulunabilirsiniz. Ancak Size Gereken İşlemi Yapan Yetkiliye "Sen Görevini Yapamıyorsun veya Bir Şey Bildiğin Yok vb." Tarzda Özel Mesajlar Göndermeniz veya Konu - Yorum Atmanız Yasaktır. Bu Konu - Yorumlarınızda Küfür veya Hakaret İçeren Cümleler Var İse Açmış Olduğunuz Üyeliğiniz de Yasaklanır Ve İP Ban Atılır.

NOT: Memoryhackers.com, Kurallarını Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Ceza Sistemi Değiştikleri An İtibariyle Geçerlidir. 
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

Kullanıcı İmzası
Ölünüzü Dirinizi Her Gün Birinizi Bir Gün Hepinizi.
İmage
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. #İlluminati Everywhere.[#MorpHeus Was Here.]
Paylaşım Tarihi: 30.07.2016, 21:46:44 #2
Retribution Çirkin kızlara uçak çarpsın...
Kurucu
Sponsor
Status: Çevrimiçi Yorum Sayısı:1,085 Konu Sayısı:156 Üyelik Tarihi:18.06.2015 Rep Puanı: 1,789

GÜNCELLENMİŞTİR.

Kullanıcı İmzası
İmage
İmage
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
English Technical Support
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
Tekdirden anlamayanın hakkı kötektir.

Konu Kapalı
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?
 Duyuru  Sistemi Bakımı

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir