Çalışmıyor Candy Crush Sağa Sonsuz Hile 2016


Candy Crush Saga Hile & Hack    Candy Crush Saga hileleri,Candy Crush Saga Hilesi,Candy Crush Saga hile,Candy Crush Saga hack,Candy Crush Saga oyun hilesi,Candy Crush Saga hacks,Candy Crush Saga Hile 2017,Candy Crush Saga hileleri 2017

Yazar: Exorcism    1 Yorum    2090 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 01.05.2016, 16:27:59 #1
Exorcism Who Is The Beast
Ultra Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:894 Konuları:382 Kayıt Tarihi:06.02.2016 Rep Puanı: 1,235

     Çalışan süper bir hileyle karşınızdayız mutlaka denemelisiniz ve bu hilenin en büyük özzelliği yüzde yüz çalışmasıdır. Candy crus saga hileleri, candy crush saga proğramsız hile, candy crush hilesi, Candy crush saga herşeyi sonsuz yapma hilesi sizlerle, başlıkta hile programı yazıyor fakat hilemiz programsız nedenide devamlı güncellenmesidir. En çok oynadığım ve çok sevdiğim oyunlardan birisi şeker yani candy crush oyunudur. 860 seviyelerdeyim hileyi takıldığım seviyede haftalarca uğraşırsam ve çok zorlanırsam ancak bu şekilde kullanırım. Candy crush saga nasıl oynanır kısaca anlatalım aynı renk şekerleri 3-4 ve 5 li olarak patlatmanız gerek neyse bunları biliyorsunuz zaten. Oyunda 5 can hakkı verilmekte takıldığınız levelde can hemen biter can hakkı bitince saatlerce beklemek zorunda kalırsınız belli bir zaman sonra can tekrar dolmakta fakat dolsada hep aynı senaryo dönüp duruyor değilmi? Evet bu hilemizle takıldığınız levelden rahatlıkla geçebileceksiniz detaylar aşşağıdadır.
       Candy  crush saga hilesi, candy crush hamle, candy crush saga can hilesi kısaca herşeyi sınırsız yapma hilesi yani 9999999 On numara diyebiliriz.


Bazı kişiler dikkatli okumadan  çalışmıyor diye yorum atmaktadırlar dikkat etmeniz gereken iki husus var candy crush sagaoyununa bilgisayar ve mozilla taraycıaından girmelisiniz ancak bu şekilde hile aktif olur.
Candy+Crush+Saga+Hile+Program%C4%B1+%C4%B0ndir.jpeg
    
            Hilenin yapımı çok basit yanlız bu hile sadece mozilla tarayıcısında çalışmaktadır. İlk önce mozilla firefox internet tarayıcısını indirip bilgisayarınıza kuracaksınız. Sonra aşşağıda vermiş olduğum linke tıklayıp candy crush saga herşeyi sonsuz yapma eklentisini indireceksiniz nasıl indirip kuracağınız çekmiş olduğum video da gösterilmektedir.

Bu hile yüzde yüz çalışıyor kendim denedim basit video çektim gerçekten hem basit hemde can, hamle ve bütün güçlendiriciler sınırsız oluyor istediğiniz kadar oynayın can problemi yok hamle bittiği zaman ek hamle al yani hile 10 numara hilenin nasıl yapıldığını yazılı ve videolu şekilde anlatmaya çalıştık arkadaşlar şimdi oyunun keyfini çıkarın.             
                    Videlu Anlatım

     Candy Crush Sağa Ekkentiusi    http://leethax.net/facebook/candycrushsaga/

Kullanıcı İmzası
                                                                     E9YHLhm.jpg
Söz sizin ağzınızda olduğu sürece, sizin esirinizdir. 
                                   Söz ağızdan çıktıktan sonra, siz onun eseri olursunuz

Paylaşım Tarihi: 01.05.2016, 16:42:35 #2
Gazapizm Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:365 Konuları:148 Kayıt Tarihi:30.03.2016

Merhaba,

Konunuzda virüs taraması eksik olduğu anlaşılmıştır. Konunuz bu sebepli kapatılmıştır.
Virüstotalsiz paylaşımlar kesinlikle yasaktır. Konunuzu tekrar açmayınız virüs taramanızı bana alttaki şablona uyarak gönderiniz.

Konu Linki :
Konu virüs taraması :

Virüs Tarama Siteleri;

Virüstotal
VirüsscanJotti

##### KONU KAPATILMA NEDENLERİ #####
 • Hile paylaşımlarında güncel video zorunludur.(Konunun açıldığı tarihte çekilmiş olmalı.)
 • Virüs Taraması olmayan konular silinir kullanıcıya 1 Hafta Ban atılır.
 • Hile rar dosyasında kesinlikle şifre olmamalıdır. Şifre olduğu için rar a virüs taraması yapılamıyor.(Virüs olsa bile temiz çıkıyor yanıltıcı oluyor.)
 • Virüs taramasında url taraması geçersizdir.Doğru olmayan sonuçları yansıtıyor.Kullanıcının konusu silinip 1 hafta ban atılır.
  Kazanç getiren link kısaltma sistemlerinin kullanılması yasaktır(Adf linktl vs.).Bunu yapan kullanıcıya sınırsız ban atılır.
 • Konu içinde hile programının herhangi bir yerinde memoryhackers. Com dışında başka site ismi var ise kullanıcıya sınırsız + Hwid Ban atılır.
 • Konunuz düzenli anlaşılır olmalıdır ve tamamen alıntı olan konu silinir.
 • Dosya ve video uploadı size ait olmalıdır.Konu açılış tarihiyle aynı olmalıdır yani.
 • Hile site ait değilse konu altına alıntıdır yazmalısınız.
 • Hile konusu açan herkes bu kuralları okumuş sayılır ve hile konusu açan herkes bu kurallardan sorumludur.
Son Düzenleme: 01.05.2016, 16:42:50, Düzenleyen: Gazapizm.
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi