Banlanmadan Addon (Script) Kullanmak.


League of Legends Hile & Hack    League of Legends hileleri,League of Legends Hilesi,League of Legends hile,League of Legends hack,League of Legends oyun hilesi,League of Legends hacks,League of Legends Hile 2017,League of Legends hileleri 2017

Yazar: Fenerbahçe    0 Yorum    846 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 02.02.2016, 01:21:50 #1
Fenerbahçe Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:24 Konuları:14 Kayıt Tarihi:02.02.2016

Merhaba dostlarım. Yaklaşık 4 sezondur EloBuddy gibi 3. parti yazılımlarını kullanıyorum ve hiç banlanmadım. Gördüğüm bir çok kişi ban dalgalarında hesaplarını kaybetmekten şikayetçi ve bende bunun üzerine bu yazıyı kaleme aldım.
 
1-) Addon ayarları Hk.
 
Early Game esnasında koridorunuzda olduğunuz için Addon'daki bazı özellikler rakibin dikkatini çekebilir. Bu yüzden oyunun ilk dakikalarında Interrupt, Anti Gap Close, On Dash gibi özellikleri devre dışı bırakın. Tabi bu özellikleri mid ve late game esnasında açabilirsiniz.
 
2-) İnsan dışı hareketler
 
Bazen gerek Orbwalker'dan, gerek kullanımdan dolayı karakterimizde bir insanın yapmasının saçma, mantıksız, gereksiz olan hareketler görürüz. Bazen karakterin sağa sola titremesi veya Otomatik Saldırıları sürekli iptal etmek bu hareketlere örnek olarak gösterilebilir. Bu hareketleri gördüğünüzde takımınıza ve karşı takıma isyan edin. Mouse'um bozuk diyin, bağırın, çağırın, isyan edin. Sürekli bu hareketleri sergileyip hiçbir tepki vermezseniz karşı taraf şüphelenebilir.
 
3-) Oynadığınız herolara dikkat
 
Çok bilindik olsa da siz oynadığınız herolara dikkat edin. Sürekli cassiopeia, xerath, viktor veya kalista gibi Addon kullanmaya müsait herolar ile oynarsanız hem profilinize bakan bir oyuncu hemde hesabınızı kontrol eden bir yetkiliye göz dağı vermiş olursunuz.
 
4-) Oyun başlangıcı / Farming
 
Bu kısım epey önemli. Oyun başında koridorunuzda son vuruşları sadece program aracılığıyla yapmayın. Arada bir kendiniz oyuna müdahil olun ve son vuruşları kendiniz yapın. Aynı şekilde rakibi harraslarken sürekli programdan yararlanmayın. Yine kendiniz arada bir rakibi dürterken bu işi programsız yapın.
 
5-) Evade Hk.
 
Türkiye sunucusundan edindiğim tecrübelere dayanarak konuşuyorum Altın veya Platin kümelerinin üstündeyken Evade kullanmayın. Veya sadece Draw özelliğini kullanarak rahat bir şekilde kendiniz rakibin Skillshot'larını dodgelayın.
 
6-) Sürekli Kullanım ve Gelen Yamalar
 
Programı sürekli kullanmayın. 4-5 win alıp arada bir bozgun alın demiyorum. Fakat örnek olarak Kalista ile 2-3 maç kazandığınızı varsaymak gerekirse bu zaferlerin ardından alın bi Darius, Garen, Riven, Maokai solo top'a çıkın ve Addon kullanmadan oynayın.
 
Ayrıca gelen yamalardan sonra 1-2 gün kapalı kaldığı dönemlerde de oyunu oynamayı bırakmayın. Addon kullanmadan oynamaya devam edin. Eğer sadece programın açık olduğu dönemlerde oynayıp win alıp kapalı olduğu dönemlerde beklerseniz belli etmiş olursunuz. Forumlardaki ban dalgalarının araştırıldığında ise görülüyor ki çoğu kişi bu sebepten dolayı banlanıyor.
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi