Bağımlılık Yaratan Slither.io Nasıl Oynanır ?


Slither io Hile & Hack    slither.io Oyun hileleri,slither.io Oyun Hilesi,slither.io Oyun hile,slither.io Oyun hack,slither.io Oyun oyun hilesi,slither.io Oyun hacks,slither.io Oyun Hile 2017,slither.io Oyun hileleri 2017

Yazar: Axe    0 Yorum    270 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 27.05.2016, 19:32:17 #1
Axe Süper Üye
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:347 Konuları:102 Kayıt Tarihi:23.05.2016 Rep Puanı: 71

Geçtiğimiz sene adeta bomba gibi patlayan ve oyuncular arasında çok tutulan Agar.io şimdi şekil değiştirerek yeni ve farklı versiyonu Slither.io'ya dönüştü. Peki Slither.io nedir, nasıl oynanır ?Slither.io Nedir ?
Aslında içerik çok basit ve kolay. Yılan oyunun farklı versiyonu olarak karşımıza çıkartılan ve küçük yılanların da büyük yılanları yiyebildiği farklı türde yılan oyunu diyebiliriz. Oyuna katılmak için ilk olarakSlither.io adresine giriş yaptıktan sonra bir nick name girmeniz gerekiyor. Dilerseniz soldaki pencereden yılan modelinizi belirleyebiliyorsunuz ardından oyun başlıyor.
Slither.io Nasıl Oynanır ?
İlk etapta her yerde bulunan renkli ufak simgeleri yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Biraz ilerledikten sonra haritanın ortalarına giderek büyük yılanları kafalamanız gerekebilir. Eğer kendi yılanınızın ağzı başka yılanın herhangi bir yerine değerse yanıyor ve baştan başlıyorsunuz. 
Küçük yılanların da büyük yılanları yediğini söylemiştik. Bunu yapabilmek için de büyük yılanların sizin herhangi bir yerinize çarpmasını sağlamanız gerekiyor. Çarptıktan sonra büyük yılanın tüm simgeleri dağılıyor ve siz topladığınızda kocaman bir yılana dönüşüyorsunuz.
Ekranın sağ tarafında bulunan skorboarda bakarak da şampiyon belirleniyor. Açıkçası ben 10 dakikaya yakın oynadım ve agar.io'yu bana aratmadı. Zevkli ve denenmesi gereken bir oyun olduğunu söyleyebilirim.slither.io-skin.png
Amaç Nedir ?
Oyunu dilerseniz web üzerinden, iOS ve Android platformlarından da oynayabiliyorsunuz. Amaç yılanınızı en büyük noktaya getirerek, ekranın sağ köşesinde bulunan top 10 listesine girmek. Genel sıralamanızı da buradan takip edebiliyorsunuz.
Bir de Slither.io Skinleri Var
Her oyunda olduğu gibi Slither.io'da da yılanınızı kişiselleştirebiliyorsunuz. Bunu yapabilmek için skorlarınızı Facebook veya Twitter hesaplarınızdan paylaşmak yeterli oluyor. Paylaşımları yaptıktan sonra ulaştığınız uzunluk (puan) ne kadar fazlaysa, Slither.io size "Slither Skin" adı verilen özel yılan derisi alternatifi veriyor.
Bu skinlerde ABD, Türkiye, İsrail, Fransa vb gibi ülkelerin bayraklarından oluşan yılan derileri bulunuyor.Slither.io skin oyun içerisinde arkadaşlarınıza ve rakiplerinize gösteriş için güzel fırsat diyebilirim.
Slither.io oyunu hakkında bu hafta sonu bir oynanış videosu çekerek sizlerle paylaşacağım. Kesinlikle denemenizi öneriyoruz. Slither.io server hakkında da bir şey yapmanız gerekmiyor. Direkt olarak siteye bağlandıktan sonra erişim sağlayabiliyorsunuz.

Kullanıcı İmzası
7A8k6W.png
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?
 Çalışmıyor Slither.io Mods Zoom vs.

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi