Artık Tüm Pcler GTA 5 İ Açar Nasılmı =?


Diğer Popüler MMORPG Oyun Hile & Hack    MMORPG Oyun hileleri,MMORPG Oyun Hilesi,MMORPG Oyun hile,MMORPG Oyun hack,MMORPG Oyun oyun hilesi,MMORPG Oyun hacks,MMORPG Oyun Hile 2017,MMORPG Oyun hileleri 2017

Yazar: anzakordusu07    0 Yorum    286 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 14.12.2015, 02:02:01 #1
anzakordusu07 Yeğen
Aktif Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:16 Konuları:4 Kayıt Tarihi:12.12.2015 Rep Puanı: -6

Eski ve yeni nesil konsolların ardından geçtiğimiz günlerde PC platformu için çıkan Grand Theft Auto 5'i düşük sistemli bilgisayarlarda oynayabilmek için bir yama yayınlandı.


ognD7m.png

Kuşkusuz geçtiğimiz haftaya damgasını vuran oyun olarak karşımıza çıkan Grand Theft Auto 5'in PC versiyonu, lk günden milyonlarca satış rakamına ulaştı. 

İyi bir 
optimizasyon ayarına sahip olmasına rağmen istediği yüksek sistem gereksinimleri ve sunduğu kaliteli oyunla yine de birçok GTA sevdalısı oyunu oynayamadı. Oynayamamalarının başlıca sebebi ise sizin de tahmin edeceğiniz üzereyetersiz sistem gereksinimleri.

GTA 5 oynamak o kadar zor değil

GTA 5'i düşük seviye bilgisayarlarda bile oynatmanızı 
sağlayabilecek bir uygulamadanbahsedeceğiz. Ragnos1337 adlı bir oyuncu tarafından hazırlanan yama, GTA 5'in grafik kalitesini oldukça düşük seviyelere indirerek oynatma fısatı sunuyor.

Battlefield 3, Battlefield 4, Dragon Age: Inquisition, Dying Light, FIFA 15, Tomb Raiderve Watch Dogs ibi oyunların da oynanmasında etkili olan bu uygulama, aşağıdaki belirtilen test sisteminde +30 FPS'de ve donma oladan hızlı bir oyun deneyimi yaşatabiliyor.

Test Sistemi

İşlemci: 
Intel Core i3 2330M at.gif2.20GHz 
Bellek: 4GB RAM DDR3 at.gif665MHz
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT520M
Depolama: 750GB Toshiba MK7575GSX


Yukarıda da belirttiğimiz üzere grafik kalitesini oldukça aşağı seviyelere çeken bu uygulama ile oyunu oynayıp, oynamamak sizin tercihiniz fakat hiç oynamamaktan da iyidir diyorsanız aşağıdaki adrese tıklayarak uygulama sayfasına gidebilir, faydalanabilirsiniz.
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi