Apple'ın Yeni COO'su Belli Oldu!


Memory Mezarlığı    Forumda Gereksiz Bulanan veya Artık İşlevi Olmayan Konuların Taşındığı Kategori ( Bi Fatiha Okumadan Geçmeyiniz :) )

Yazar: ErdemMH    0 Yorum    192 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Konu Kapalı

Paylaşım Tarihi: 19.12.2015, 20:50:41 #1
ErdemMH .
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:649 Konuları:123 Kayıt Tarihi:10.12.2015 Rep Puanı: 224

Tarihler 1998 yılını gösterdiğinde, Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın bünyesine katılan Tim Cook, başarılı bir kariyerin ardından, Steve Jobs'ın CEO'luğu zamanında COO görevini üstlenmiş, sonrasında da Jobs'ın ardından meşaleyi devralıp şirketin yeni CEO'su olmuştu. Şimdi ise Tim Cook'un ardından gelecek olan isim, yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Resim http://cdn.webtekno.com/custom/images/failcosplays/Apple-Jeff-Williams.jpg

Özellikle Apple lansmanlarında sahnedeki enerjik tavırları ve başarılı sunumları ile tanıdığımız Jeff Williams, artık Apple'ın yeni COO'su oldu. Bu durum da direkt olarak Tim Cook'un ardından Williams'ın CEO olacağı söylentilerini beraberinde getirdi.


Zira dediğimiz gibi Williams, daha şimdiden CEO'luk kalıbına en fazla oturan isim olarak karşımıza çıkmakta. Gerek lansmanlar olsun, gerek sektördeki hamleleri olsun, şu an için Cook'un ardından koltuğu en fazla hakeden isim konumunda Williams bulunmakta.
Konu Kapalı


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi