Android Telefonlar Nasıl Çok Daha Hızlı Şarj Edilir( Hep Beraber Öğrenelim)


Android    Android işletim sistemiyle ilgili her şey, rootlar vs.

Yazar: Bad Boy    0 Yorum    132 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 24.05.2016, 13:16:36 #1
Bad Boy Yeğen
Aktif Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:18 Konuları:14 Kayıt Tarihi:24.05.2016 Rep Puanı: 0

android-telefonlar-nasil-cok-daha-hizli-sarj-edilir.jpgGeliştirilen akıllı telefonlara yakından baktığımız da vermiş oldukları performanslar oldukça etkileyici olsa bile bir süre sonra arkasında yer alan batarya bu performansa dayanamayıp gün içerisinde ki pil oranını azaltıyor. Durum böyle olunca da artık şarj etme ihtiyacı duyuluyor. Yapılan çalışmalar sonucunda üreticiler oldukça hızlı bir şekilde batarya üzerinde değişiklik yapmayı hedefliyor.


genel-5%5B1%5D.jpgBu yazımız da ise Android üzerinden cihazınız şarj ederken ne gibi özellikleri devre dışı bırakarak çok daha hızlı cihazınızı şarj edebileceksiniz sorusuna yanıt vereceğim.

İlk olarak cihazınızı şarj aletine takın mümkünse orijinal şarj ürününü kullanın. Daha sonrasında uçak moduna alın. Bildirim ekranından güç tasarrufu moduna alın. Aynı ekran üzerinden tüm bağlantı modüllerini kapatın. Cihazınızı sessize alın. Bu tarz işlemleri yaptıktan sonra artık cihazınız yaklaşık olarak yarım saat daha kısa bir süre boyunca yüzde yüz değerinde şarj oranına ulaşacak.

Alıntıdır.
Önceki Konu Sonraki Konu

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi