Amedspor - Fenerbahçe maçı için kararı onlar verecek


Eğlence-Muhabbet Bölümü    Eğlencenin dibine vuracağımız yer , tamda burası :D

Yazar: Ufuk    0 Yorum    207 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 03.02.2016, 23:17:58 #1
Ufuk #ЦFЦҚ BEY
Griffin Premium
Status: Dışarıda Yorum Sayısı:1,033 Konu Sayısı:265 Üyelik Tarihi:30.12.2015 Rep Puanı: 532

İmage
Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Amedspor-Fenerbahçe eşleşmesi güvenlik tartışmasını gündeme getirdi. Diyarbakır Valisi’nin başkanlık yaptığı Diyarbakır İl Güvenlik Kurulu, “Güvenlik açısından problem olur” derse maç başka şehre alınacak.

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalindeki Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe eşleşmesi tartışmaları da beraberinde getirdi.

Bu son derece önemli karşılaşma öncesi, “Diyarbakır’da oynatılması güvenlik açısından problem yaratır mı?” sorusu da gündeme geldi.
Konu ile ilgili en yetkili makamın Diyarbakır İl Spor Güvenlik Kurulu olduğu bildirildi.

Diyarbakır Valisi'nin başkanlık yaptığı bu kurulun, “Güvenlik açısından problem olur” şeklinde bir karar vermesi halinde karşılaşmanın başka bir kentte oynanabileceği ifade edildi. Ancak güvenliği sağlamakla görevli olan böyle bir kurulun bu yönde bir karar verme ihtimalinin çok zayıf olduğu belirtildi.

Bu arada kulüpler arasında yapılabilecek ikili görüşmeler çerçevesinde kritik mücadelenin başka bir şehre alınabileceği de vurgulandı.


Futbol Federasyonu, Diyarbakır İl Spor Güvenlik Kurulu’ndan çıkacak sonuca göre konunun değerlendirileceğini bildirdi. Aksi takdirde maçın kesinlikle Diyarbakır’da oynanacağı belirtildi.

Kullanıcı İmzası
q41pJR.gif


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir