5 Korku Filmi


Off Topic    Konuyu Açacağın Bölüm Yoksa Konunu Buraya Açabilirsin :)

Yazar: fatihkumus    1 Yorum    155 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 26.02.2016, 16:58:46 #1
fatihkumus Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:26 Konuları:12 Kayıt Tarihi:02.01.2016

1. Sinister

Ani sahneleri ve farklı konusuyla gerilim severler için tavsiye edilir bi film. Ellison Oswalt isimli bir suç yazarı, romanına malzeme toplamak için işlenen korkunç cinayetleri araştırmak üzere, ülkenin bir ucundan diğerine seyahat eder. Gittiği evin çatı katında önceden o evde yaşayan ailelerinin işkence ve ölümlerinin kayda alındığı snuff filmler bulmasıyla gerilim dolu dakikalar başlar.


2. Human Centipede
Yine gerilim severler için bulunmaz bi nimet. Özellikle farklı konusu tüyleri diken diken ediyo ve benim favorilerim arasında. Kaçırdığı üç turisti "insan kırkayak" oluşturmak için anüsten ağızlarını ameliyat ile birleştiren bir Alman doktorun öyküsünü anlatmaktadır.


3. Mama
Mama, Anne ve babaları öldürüldüğü gün ormanda ortadan kaybolan iki küçük kızın hikayesini anlatan doğaüstü bir gerilim filmi. Yıllar sonra kurtarılan kızlar yeni bir hayata başlar ancak geceleri hala biri ya da bir şeyin gelip üstlerini örtmeye çalıştığını fark ederler.


4. The Descent
Bu film kan ve vahşet arayanlara gelsin. Altı kız arkadaş mağara inişi yapacakları korkusuz bir tatil için bir araya gelmişlerdir. Beklenmedik bir kayanın düşüşü girdikleri mağarada çıkış yollarını kapatır. Labirenti andıran tünellerde çıkış yolunu ararlarken, kendilerini bir anda karanlıkta yaşamaya adapte olmuş aç ve saldırgan yaratıkların avı olarak bulurlar. Kan istiyorum kannnnnn


5. High Tension
Birçok ülkede yaş sınırı getirilip yasaklanmış bir film. Okuldan arkadaş olan Alex Ve Marie sınavlarına rahat bir yerde çalışmak amacıyla Marie’nin ıssız bir yerde olan evine giderler. Eve geç saatte varırlar ve gider gitmez de yatmak için odalarına çekilirler. Kısa bir süre sonra kapı çalınır ve psikopat bir katil içeri dalıp evdekileri teker teker öldürmeye başlar. 

29813.gif

Lütfen +rep verelim <3 Resim http://memoryhackers.com/images/smilies/smile.png

Paylaşım Tarihi: 19.03.2016, 11:59:02 #2
BLind Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:98 Konuları:38 Kayıt Tarihi:17.02.2016 Rep Puanı: 14

[b]Yararlı Konu Kardeşim[/b]

Kullanıcı İmzası
Resim http://i.hizliresim.com/Y4vaD6.jpg


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi