2016'nın En Çok Beklenen Oyunları!


Eğlence-Muhabbet Bölümü    Eğlencenin dibine vuracağımız yer , tamda burası :D

Yazar: Mcprens1907    0 Yorum    246 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 01.01.2016, 22:17:14 #1
Mcprens1907 Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:31 Konu Sayısı:10 Üyelik Tarihi:22.12.2015 Rep Puanı: 11

2016'nın En Çok Beklenen Oyunları!
Ekran kartınızı, ram’lerinizi yükseltin, konsolunuzun tozunu alın. Oyun kumandanızın şarjını doldurun! 2016, oyun dünyası için çok güzel bir sene olacak !
İmage
Her sene düzenli olarak yapılan fuarlar, özel etkinliklerle oyun yapımcıları bizi çılgınlar gibi beklentiler içine sokmayı çok iyi beceriyor. 2015 yılında şu ana kadar duyurulan oyunlar içinde en iyilerine gelin birlikte bir göz atalım. 2016 yılı oyuncular için dolu dolu geçeceğe benziyor. 2016'da çıkacak oyunlar arasında Doom 4Mirror's Edge CatalystDishonored 2,Mafia 3 ve Uncharted 4 gibi kaliteli yapımlar bulunuyor.
Doom 4 (2016 Sonbaharı)
İmage
Bundan yıllar önce daha ev bilgisayarlarının çok lüks ve pahalı olduğu dönemlerde tanıştığımız Doom, serinin dördüncü oyunuyla evlerimizi şenlendirmeye hazırlanıyor. Özellikle 90'larda çocukluğunu yaşamış oyun severler için her zaman farklı bir yeri olan Doom, teknolojinin gelişimine de çok iyi ayak uydurmuş gözüküyor. E3 fuarında yayınlanan video gerçekten çok etkileyici. Karakterimiz artık tam bir ölüm makinesi olmuş. Sabırsızlanıyoruz !
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
Mirror's Edge Catalyst (Şubat 2016)
İmage
Verilen bilgilere göre serinin ikinci oyununda Faith'in geçmişine şahitlik ediyoruz. İlk oyunun aksine, artık tamamen açık dünya konseptinde karşımıza çıkacak oyunda, karakterimiz Faith yine hiç silah kullanmadan düşmanlarını alt edecek. Yine baş döndürücü bir oyun bizleri bekliyor.
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
Homefront: The Revolution (Tam tarih duyurulacak)
İmage
Kuzey Kore’nin Amerika’yı işgalini konu alan Homefront, ilk oyunuyla çok eleştirilmişti. Hem çok kısa olması hem de çok fazla beklentileri karşılamaması oyunun yapımcılarını daha da gaza getirmiş olacak ki ikinci oyunla bunu değiştirmeye oldukça kararlılar.
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
Uncharted 4: A Thief's End (2016 Sonları)
İmage
Playstation'un en çok satan serilerinden Uncharted, yapımcıların söylediğine göre final oyunuyla bizlerle birlikte olacak. Özellikle E3 fuarından yayınlanan videoya bakarsak yine değme Hollywood filmlerine taş çıkartacak aksiyon bizleri bekliyor.
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
Mafia III (Nisan 2016)
İmage
Yaklaşık bir iki hafta once sessiz sedasız bir paylaşımla adeta ağızlarımız kulaklarımıza vardı. Bir kaç gün sonra da beklenen an geldi ve çok güzel bir videoyla bu kadar zaman beklememize değeceğini anladık. Yayınlanan videoda Vito Scaletta’nın yaşlılığını da görüyoruz. Mafia III geliyor! 
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
Tom Clancy's The Division (Mart 2016)
İmage
İlk olarak geçen sene karşımıza çıkan oyun, görselliğiyle bizi oldukça etkilemişti. Son olarak çıkan videolarıyla da bizi daha şimdiden kendine hayran bıraktı. Tek kötü yanı mart ayına kadar beklememiz gerekiyor!
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
Dark Souls III (2016'nın ilk ayları)
İmage
Kendine özgü, bazen sinir bozucu hale gelen oldukça zor tarzı, epik boss savaşlarıyla hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip oyunu merakla bekliyoruz.
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
For Honor (Tam tarih duyurulacak)
İmage
E3 2015 Oynanış videosu ilk izlediğimizde bizi gerçekten çok heyecanlandırdı. Ortaçağ atmosferinde oldukça kalabalık bir şekilde, güzel bir dövüş dinamiğiyle hem de online olarak savaşabildiğimiz oyun hakkında halen çok da fazla bilgi paylaşılmış değil.
[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]
Dishonored 2 (Tam tarih duyurulacak)
İmage
İlk oyunuyla sessiz sedasız gelip gönlümüze taht kuran Dishonored, ikinci oyunuyla bizi yine kendine hayran bırakmaya geliyor. Yayınlanan tanıtım videosunda oldukça güzel detaylar ve sürprizler var.
[url=http://shiftdelete.net/2016-yilinin-en-cok-beklenen-oyunlari-63301#]
Horizon: Zero Dawn (Tam tarih duyurulacak)
İmage
Sony tarafından tanıtılan, kıyamet sonrası dünyada dev robotlarla savaşıp, onların enerji kaynaklarını avlayan insanları gördüğümüz, sadece çok güzel göründüğünden başka pek bilgimiz olmamasına rağmen merakla beklediğimiz oyunlardan biri.
:: [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir