Forum Duyurusu: Hile Konusu Açanlar Dikkat ! ( Uyulması Gerekiyor Yoksa Ban Yersiniz )
Paylaşım Tarihi: 19.09.2016, 15:24:00
#MorpHeus cCc
Admin
Status: Çevrimdışı Yorumları:1,806 Konuları:15 Kayıt Tarihi:06.01.2016

Herkese merhaba arkadaşlar son zamanlarda kendini akıllı zanneden hile diye rat paylaşan veletler türedi o yüzden bu saatten sonra altta yazacağım kurallara uymayanların konusu silinip 3 ila süresiz ban atılacaktır.


* Konu başlığını tamamen büyük harflerle yazamazsınız ve konu içeriğini tamamen büyük harflerle yazamazsınız.Bunu yapan kullanıcıya 3 gün ban atılır.
* Konu içeriğini xx-large veya x-large tarzı büyük yazamazsınız. Belirgin olması gereken birkaç yazıyı large yapmanız yeterli olacaktır.Bunu yapan kullanıcıya 3 gün ban atılır.
* Konu içeriğini tamamen renkli yapamazsınız.Belirgin olması gereken yazıları renkli yapmanız yeterli olacaktı.Bunu yapan kullanıcıya 3 gün ban atılır.


* Konu başına [Çalışıyor] , [Güncel] gibi ibareler eklemeyiniz bizim çalışıyor vb. taglarımız var konunuz incelenip çalışıyor tagı eklenecektir. Konunuzun sabite alınmasını istiyorsanız konu sonuna [11.11.2016] gibi o günün tarihini ekleyiniz.

* Hile paylaşımlarında güncel video zorunludur.(Konunun açıldığı tarihte çekilmiş olmalı.)
* Video çekemeyen arkadaşlar hilenin menüsü dahil olmak üzere oyun içi 3-4 adet resim atması zorunlu.Bunları yapmayan kullanıcıya 7 gün ila sınırsız ban atılır.

*Dosya upload ve vt tarama sonuçları size ait olmalıdır.Bunu yapmayan tamamen alıntı yapan kullanıcıya 7 gün ban atılır.
*Virüs Taraması konu paylaşım saatinde yapılmış olmak zorunda , sahte veya farklı vt kullanan kullanıcılara spam ban atılır.
*Hile rar dosyasında kesinlikle şifre olmamalıdır. Şifre olduğu için rara virüs taraması yapılamıyor.(Virüs olsa bile temiz çıkıyor yanıltıcı oluyor.Buda 7 Gün Ban sebebidir.
*Virüs taramasında url taraması geçersizdir.Doğru olmayan sonuçları yansıtıyor.Bunu yapan kullanıcıya 7 gün ban atılır.

*Kazanç getiren link kısaltma sistemlerinin (git tc ve kisalt xyz hariç ) kullanılması yasaktır(Adf linktl vs.).Bunu yapan kullanıcıya 7 gün ban atılır.
*Konu içinde hile programının herhangi bir yerinde memoryhackers.net dışında başka site ismi var ise kullanıcıya sınırsız ban atılır.
*Konunuz düzenli anlaşılır olmalıdır ve tamamen alıntı olan konu silinir.Ve şablon kullanımı zorunludur.(İlk 50 Saniyeyi İzlemeniz Yeterli Olacaktır.)
*Hile size ait değil ise konu altına alıntıdır yazmalısınız.


Hile konusu açan herkes bu kuralları okumuş sayılır ve hile konusu açan herkes bu kurallardan sorumludur.MemoryHackers